هدر موبایل
1395/11/18 11:13:41
سرویس سیاسی
ابطحی تشریح کرد:

تلاش ترامپ برای فروپاشی اتحادیه اروپا / رییس جمهور آمریکا علیه سازمان تجارت جهانی WTO وارد عمل شده است

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ضمن برشمردن ویژگی های اقتصاد منزوی ترامپ گفت: رئیس جمهوری آمریکا به دنبال فروپاشی اقتصاد جهان و انهدام اتحادیه اروپایی برای بازسازی هژمونی صنعتی و نظامی ایالات متحده است.
تلاش ترامپ برای فروپاشی اتحادیه اروپا / رییس جمهور آمریکا علیه سازمان تجارت جهانی WTO وارد عمل شده است نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ضمن برشمردن ویژگی های اقتصاد منزوی ترامپ گفت: رئیس جمهوری آمریکا به دنبال فروپاشی اقتصاد جهان و انهدام اتحادیه اروپایی برای بازسازی هژمونی صنعتی و نظامی ایالات متحده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109051753561.jpg تلاش,ترامپ,برای,فروپاشی,اتحادیه,اروپا,,/,رییس,جمهور,آمریکا,علیه,سازمان,تجارت,جهانی,WTO,,وارد,عمل,شده,است Icana

سید جواد ابطحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تحلیل رفتار ترامپ گفت: رئیس جمهوری آمریکا در جهت بازگشت هژمونی اقتصادی ایالات متحده تلاش می کند سازوکارهای تجاری سایر نقاط جهان را تضعیف یا نابود کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: انهدام جاده ابریشم و محصور شدن اقتصادچین نخستین گام ترامپ است تا ضمن محار رشد اقتصادی اژدهای زرد ، ایران نیز متضرر شود.

وی در ادامه گفت: در نگاه ترامپ حوزه اقتصادی یورو بزرگ ترین رقیب و مانع صنایع آمریکایی است و برهمین اساس به دنبال فروپاشی اتحادیه اروپایی است.

ابطحی با بیان این که ترامپ علیه سازمان تجارت جهانی WTO وارد عمل شده است گفت: رئیس جمهوری آمریکا از هر ابزاری تلاش می کند نرخ بی کاری در ایالات متحده را کاهش و میزان رشد صنایع را افزایش دهد.

وی تصریح کرد: دستورات نژادپرستانه ترامپ علیه شهروندان کشورهای دیگر و مصرف کالاهای آمریکا توسط آمریکایی ها فی نفسه اقداماتی در جهت بازسازی توان اقتصاد ورشکسته ایالات متحده است.

این نماینده مجلس دهم گفت: رویکرد ترامپ محدود به بعد اقتصادی نخواهد ماند و صنایع نظامی آمریکا نیز با ایجاد جنگ های نیابتی درگوشه و کنار جهان به ویژه خاورمیانه و آفریقا فعال خواهد شد.

وی با پیش کشیدن برگزیت گفت: فروپاشی اتحادیه اروپایی اقدامی است که کاخ سفید با تمام توان دنبال می کند تا نظم مورد نظر خود را عملیاتی کند.

ابطحی گفت: ترامپ گفته است که آمریکا برای شرکای غربی خود هزینه نمی پردازد و آنها باید خودشان از پس هزینه هایشان برآیند و حتی کشورهایی نظیر ژاپن ، کره جنوبی ، تایوان یا اتحادیه اروپایی تضعیف شده باید سرمایه جنگ طلبی آمریکا را بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet