هدر موبایل
1395/11/18 13:20:03
سرویس سیاسی
فلاحت پیشه:

ترامپ دربرابر اولین مانع سخت حقوقی آمریکا شکست خورد/ تفاوت آمریکای 2017 با آمریکای 2001

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است باتوجه به اولین شکست سختی که ترامپ از موانع حقوقی آمریکا خورد، رفته رفته با نظام حقوقی و سیاسی آمریکا هماهنگ می‌شود.
ترامپ دربرابر اولین مانع سخت حقوقی آمریکا شکست خورد/ تفاوت آمریکای 2017 با آمریکای 2001 عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است باتوجه به اولین شکست سختی که ترامپ از موانع حقوقی آمریکا خورد، رفته رفته با نظام حقوقی و سیاسی آمریکا هماهنگ می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201604109815655818.jpg ترامپ,دربرابر,اولین,مانع,سخت,حقوقی,آمریکا,شکست,خورد/,تفاوت,آمریکای,2017,با,آمریکای,2001 Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به رد فرمان اجرایی ترامپ درخصوص ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور اسلامی به آمریکا ازسوی دادگاه تجدید نظر این کشور، گفت: دولت جدید آمریکا با هدف جلوگیری از رکود تجاری روی کار آمد لذا سیستم به گونه ای عمل نمی کند که ترامپ به راحتی کنار برود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: به نظر می رسد ترامپ در آینده در جهت نظام های حقوقی و سیاسی آمریکا حرکت کرده و به گونه ای عمل کند که در داخل منجر به اختلافات نشود.

تیم ترامپ به سمت ساخت و تولید دشمن پیش می‌رود

وی افزود: علیرغم اینکه ترامپ نتوانست فرمان خود را به سرانجام برساند و دادگاه تجدیدنظر آن را رد کرد، با این حال توانست در مرحله اول فضای روانی علیه ایران را در فضای پسابرجام ایجاد کند.

فلاحت پیشه در ادامه به تفاوت آمریکای سال 2017 با سال 2001 اشاره کرد و یادآور شد: در سال 2001 بوش پسر بسیاری از آزادی ها را به حالت تعلیق درآورد و فضا امنیتی شد اما علت آن وقوع حادثه 11 سپتامبر بود که امکان آن وجد داشت اما در شرایط فعلی این امکان فراهم نیست و دوران شرایط امنیتی سپری شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تیم ترامپ در فضای نومحافظه کارانه به سمت ساخت و تولید دشمن پیش می رود که اولین آن فرمان اجرایی اخیر وی بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet