هدر موبایل
1395/11/18 15:13:28
سرویس سیاسی
سلیمی:

سیستم حقوقی و سیاسی آمریکا، ترامپ را با خود همراه می‌کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است بی‌نتیجه ماندن فرمان اجرایی اخیر ترامپ باعث می‌شود وی صدور چنین فرمان‌هایی را در آینده صورت ندهد.
سیستم حقوقی و سیاسی آمریکا، ترامپ را با خود همراه می‌کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است بی‌نتیجه ماندن فرمان اجرایی اخیر ترامپ باعث می‌شود وی صدور چنین فرمان‌هایی را در آینده صورت ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100430977849.jpg سیستم,حقوقی,و,سیاسی,آمریکا،,ترامپ,را,با,خود,همراه,می‌کند Icana

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به رد فرمان اجرایی ترامپ درخصوص ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور اسلامی به آمریکا ازسوی دادگاه تجدید نظر این کشور، گفت: زمانی ترامپ قصد داشت در زمان انتخابات آرایی را به نفع خود جمع کند لذا اظهاراتی کرد که منطقی هم نبود اما در حال حاضر گمان کرد که می تواند این اظهارات را اجرایی نیز کند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دیوارکشی به دور آمریکا یا ممنوعیت ورود اتباع 7 کشور مسلمان به این کشور از جمله دستوراتی بود که ترامپ صادر کرد اما حتی جامعه آمریکایی و دادگاه های این کشور نیز نسبت به آن واکنش نشان دادند.

وی افزود: کشوری که ادعای دموکراسی داشته و خود را جزء کشورهای تراز اول دنیا می بیند امروز دیگران را از ورود به کشور خود منع می کند به خصوص ایرانیان را که جزء تحصیل کردگان و ثروتمندان آمریکا هستند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جامعه آمریکا و دادگاه های آمریکایی اجازه ادامه این روند را به ترامپ نمی دهند ضمن اینکه خود ترامپ نیز کم کم به سمت سیستم آمریکا باز می گردد و احتمالا در آینده چنین فرمان های غیرمنطق صادر نخواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet