خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/11/19 14:33:47
سرویس سیاسی
/مقایسه دوران ریاست جمهوری ترامپ و اوباما از منظر رهبری/

کمالی پور:مردم 22 بهمن پاسخ ترس از ترامپ را خواهند داد

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همان طور که مقام معظم رهبری عنوان کردند مردم ایران ۲۲ بهمن با حضور پرشور در راهپیمایی پاسخ ترس از ترامپ را می دهند.
کمالی پور:مردم 22 بهمن پاسخ ترس از ترامپ را خواهند داد عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همان طور که مقام معظم رهبری عنوان کردند مردم ایران 22 بهمن با حضور پرشور در راهپیمایی پاسخ ترس از ترامپ را می دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103082445198.jpg کمالی,پور:مردم,22,بهمن,پاسخ,ترس,از,ترامپ,را,خواهند,داد Icana

یحیی کمالی پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار امروز مقام معظم رهبری با فرماندهان و کارمندان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: واقعیت این است که آمریکا همه اقداماتی که علیه کشور ما تا الان انجام می داد در خفا بود اما اکنون با روی کار آمدن ترامپ اقدامات ضد ایرانی واضح و شفاف شده است و همه جهان متوجه چهره واقعی مقامات آمریکایی شده اند.

نماینده مردم جیرفت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری ماهیت درونی آمریکا در مبارزه با ملت ایران را نشان داد، ایشان به کسانی که آمریکا را منجی جهان می شناختند، نشان دادند که آمریکا تکیه گاه مطمئنی برای ملت‌های مظلوم دنیا نیست.

وی گفت: فرمان اخیر ترامپ خوی استعماری آمریکا را نمایان کرد و ملتهای جهان در پی آن به خود آمدند و متوجه شدند آمریکا همواره برخلف منافع جهانی گام برداشته است. همچنین مشخص شد ملت ایران زیر بار ظلم و ستم هیچ نظام استکباری نمی رود.

کمالی پور با بیان اینکه مقام معظم رهبری عنوان کردند در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ ترس از ترامپ را خواهند داد، تاکید کرد:مردم ایران با گرایش های سیاسی متفاوت روز 22 بهمن، در راهپیمایی پیروز انقلاب اسلامی حاضر می شوند و مشت محکمی بر دهان آمریکا و استکبار جهانی خواهند زد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ دشمنی نمی تواند ایران را فلج کند، اظهار داشت: مردم ایران به آمریکا نشان خواهند داد که از هیچ ابر قدرتی نترسیده و نخواهیم رسید و پرشور تر از گذشته برای پاسخ به آمریکا وارد صحنه خواهند شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet