خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1395/11/22 11:14:29
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا تاکید کرد:

اقدامات عمرانی بی نظیر و اعلایی پس از انقلاب در کشور انجام گرفته است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اکنون با همت و تلاش جوانان غیور، نخبه و مردم فهیم کشورمان عمران و آبادانی خوبی را شاهد هستیم که باید قدردان این انقلاب باشیم.
اقدامات عمرانی بی نظیر و اعلایی پس از انقلاب در کشور انجام گرفته است عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اکنون با همت و تلاش جوانان غیور، نخبه و مردم فهیم کشورمان عمران و آبادانی خوبی را شاهد هستیم که باید قدردان این انقلاب باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201604101406421075.jpg اقدامات,عمرانی,بی,نظیر,و,اعلایی,پس,از,انقلاب,در,کشور,انجام,گرفته,است Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اقدامات و فعالیت های صورت گرفته عمرانی در کشور پس از انقلاب شکوهمند اسلامی، بیان داشت: اقدامات و کارهای عمرانی فراوانی در سال های بعد از انقلاب اسلامی از جمله در امور راه و جاده، پل و سد سازی،‌ مخابرات، ‌بهداشت و سلامت،‌ تاسیس کارخانه،‌ آب و برق رسانی به روستاها و مناطق محروم صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه طرح هادی در روستاهای سراسر کشور و مناطق محروم در جهت محرومیت زدایی و برطرف کردن مشکلات گام های بسیار خوبی برداشته است،‌گفت: طرح های مختلف عمرانی و آبادانی در نقاط مختلف کشور توانسته چهره شهرهای کمتر برخوردار و روستاها را مطلوب تر کند و ما شاهد پیشرفت های خوبی در این خصوص در کشور می باشیم.

یوسفیان ملا با بیان اینکه در اکثر نقاط کشور و در جهت توسعه و آبادانی انصافا اقدامات صورت گرفته با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست،‌ اظهار کرد: با توجه به امکانات و ظرفیت های خوبی که در سراسر کشور وجود دارد،‌ فعالیت ها و برنامه های عمرانی مناسبی نیز طراحی و عملیاتی شده است که حجم بالای آن قابل عنوان کردن نیست.

وی با تاکید براینکه اکنون باهمت و تلاش جوانان غیور، نخبه و مردم فهیم کشورمان عمران و آبادانی خوبی را شاهد هستیم که باید قدردان این انقلاب باشیم،‌گفت: البته انتظارات و خواسته ها برای طرح ها و برنامه های عمرانی با توجه به پتانسیل های موجود بیش از وضعیت فعلی است که انشالله با همت و تلاش این شرایط مطلوب تر و بهتر نیز خواهد شد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توسعه در بخش های جاده سازی، فرودگاه ها، سدسازی و توسعه همه جانبه مخابرات در کشور،‌ بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی پروژه ها و طرح های عمرانی در سراسر کشور به اجرا درآمده و مختص برخی شهرها نبوده واین نشان دهنده آن است که تمامی مردم کشورمان در انقلاب سهیم هستند.

وی تصریح کرد:با وجود هشت سال دفاع مقدس و تحریم های ناجوانمردانه اعمال شده ازسوی نظام استکباری حجم اقدامات و برنامه های عمرانی در کشور بی نظیر بوده و مردم از این فعالیت ها راضی هستند که باید البته تلاش ها و اقدامات گسترش یابد.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه مراکز علمی ،‌ دانشگاهی، فرهنگی و بهداشتی در سراسر کشور گسترش و توسعه یافته است که این امر نشان دهنده اقدامات عمرانی در کشور است،‌تاکید کرد: کارهای عمرانی در سطح اعلا صورت گرفته که با حفظ استقلال کشور توانسته باعث پیشرفت ها و سربلندی مردم و نظام شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet