ولادت حضرت امام رضا (ع)
1395/11/20 15:35:04
سرویس اقتصادی
بهروز بنیادی:

عده ای به خاطر کسب منافع به دنبال تطهیر مضرات روغن پالم هستند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان، گفت: در سالهای قبل وزارت بهداشت و درمان رسما اعلام کرد که استفاده روغن پالم برای سلامت مردم و جامعه مضر می باشد ولی امروز اگر عده ای بخواهند این روغن را با تطهیر مضرات آن و با لابی و فشار وارد کشور کنند،‌پذیرفتنی و قابل قبول نیست.
عده ای به خاطر کسب منافع به دنبال تطهیر مضرات روغن پالم هستند عضو کمیسیون بهداشت و درمان، گفت: در سالهای قبل وزارت بهداشت و درمان رسما اعلام کرد که استفاده روغن پالم برای سلامت مردم و جامعه مضر می باشد ولی امروز اگر عده ای بخواهند این روغن را با تطهیر مضرات آن و با لابی و فشار وارد کشور کنند،‌پذیرفتنی و قابل قبول نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108159176915.jpg عده,ای,به,خاطر,کسب,منافع,به,دنبال,تطهیر,مضرات,روغن,پالم,هستند Icana

بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در خصوص حضور وزاری کابینه مالزی در ایران برای تبلیغ و فروش روغن پالم به کشورمان ، بیان داشت: در سالهای قبل وزارت بهداشت و درمان رسما اعلام کرد که استفاده روغن پالم برای سلامت مردم و جامعه مضر می باشد ولی امروز اگر عده ای بخواهند این روغن را با تطهیر مضرات آن و با لابی و فشار وارد کشور کنند،‌پذیرفتنی و قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه متاسفانه در دوره ای بخاطر تحریم ها و مشکلاتی که وجود داشت برخی محصولات آلوده و غیر استاندارد وارد کشور شد،‌اظهار کرد: حال عده ای بخاطر سود آن موقع اصرار به ادامه این کار و وارد کردن آن اجناس و محصولات غیر استاندارد و غیر بهداشتی دارند.

بنیادی با اشاره به اینکه بر اساس مطالعات صورت گرفته برخی بیماری ها و مشکلات جامعه بخاطر وارد کردن محصولات نامرغوب و بی کیفیت به کشورطی سالهای گذشته بوده است،‌تصریح کرد: ورود کالاها و اجناس غیر بهداشتی و نامرغوب سلامت جامعه را به خطر انداخته و باید دقت ها و نظارت های لازم برای جلویگری از تکرار این مسائل انجام پذیرد.

وی با تاکید بر اینکه سلامت و بهداشت جامعه به هیچ عنوان نباید وارد سیاسی بازی و منفعت طلبی برخی افراد قرار بگیرد،گفت: برای مردم و مسئولان قابل قبول نیست که محصول و کالای بدون کیفیت های بالای جهانی و بین الملل که می تواند سلامت جامعه را به خطر بیاندازد به کشور وارد گردد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با بیان اینکه برخی افراد همیشه و همواره درصدد بوده اند که با سودجویی و سوء استفاده از شرایط برای بدست آوردن سود بیشتر هر محصول بی کیفیتی را وارد کشور کنند، تصریح کرد: باید دقت و مراقبت های لازم از سوی دستگاه های نظارتی برای رعایت معیارها و ضوابط استاندارهای بین المللی لحاظ گردد.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet