هدر موبایل
1395/11/22 12:05:45
سرویس اقتصادی
کبیری:

دستگاههای نظارتی رایزنی ها برای واردات روغن پالم به کشور را بررسی کنند/ به خطر افتادن سلامت جامعه با استفاده روغن پالم در کشور

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت:اگر واردات و تطهیر روغن پالم صورت بگیرد،مسئولان وزارت بهداشت باید پاسخگوی تناقضات بوجود آمده باشند، چرا که سلامت و بهداشت جامعه و کشور یکی از موضوعات بسیار مهم است.
دستگاههای نظارتی رایزنی ها برای واردات روغن پالم به کشور را بررسی کنند/ به خطر افتادن سلامت جامعه با استفاده روغن پالم در کشور عضوکمیسیون اقتصادی مجلس گفت:اگر واردات و تطهیر روغن پالم صورت بگیرد،مسئولان وزارت بهداشت باید پاسخگوی تناقضات بوجود آمده باشند، چرا که سلامت و بهداشت جامعه و کشور یکی از موضوعات بسیار مهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611106156132775.jpg دستگاههای,نظارتی,رایزنی,ها,برای,واردات,روغن,پالم,به,کشور,را,بررسی,کنند/,به,خطر,افتادن,سلامت,جامعه,با,استفاده,روغن,پالم,در,کشور Icana

سیدتقی کبیری درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت درباره حضور وزاری کابینه مالزی در ایران برای تبلیغ و فروش روغن پالم به کشورمان،با اشاره به اینکه روغن و محصولی که وزارت بهداشت خود به غیر بهداشتی و ناسالم بودن آن تاکید داشته ،‌چرا باید توسط وزرای مالزیایی در ایران تبلیغ شود،گفت: وزارت بهداشت و دستگاه های نظارتی و بازرسی باید دراین خصوص ورود کرده و جلوی هر گونه سوء استفاده احتمالی را بگیرند.

وی با بیان اینکه محققان بر مضر بودن و غیر خوراکی این روغن برای سلامت افراد و جامعه تاکید دارند،‌ تاکید کرد:اینکه چرا عده ای به دنبال وارد کردن محصولات نامرغوب که برای سلامت مردم و افراد مضر است، جای تعجب و البته پرسش از مسئولان مربوطه دارد.

کبیری افزود:اگر واردات و تطهیر روغن پالم صورت بگیرد،مسئولان وزارت بهداشت باید پاسخگوی تناقضات بوجود آمده باشند، چرا که سلامت و بهداشت جامعه و کشور یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی برای همه دولتها به شمار می رود.

نماینده مردم خوی و چایپاره درمجلس با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی نیز در این زمینه مسئولیت هایی دارد که باید در این خصوص وارد شده و توضیحات قانع کننده ای برای مردم ارائه دهد، تصریح کرد:نباید هیچ کوتاهی برای سلامت جامعه و مردم صورت بگیرد و برای راضی نگه داشتن برخی کشورها، اقدامی را انجام داد که برای مردم کشورمان مضر باشد و مطمئنا این امر پذیرفتنی نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان افزود: مسئولان امر باید به طور جدی پیگیری های لازم و اساسی را برای حصول نتیجه و اعلام به مردم انجام دهند و از هیچ فشاری هراس نداشته باشند، چرا که سلامت مردم کشور از هر امری مهم تر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet