هدر موبایل
1395/11/22 09:26:04
سرویس اقتصادی
سبحانی فر مطرح کرد:

گازرسانی به 35 هزار روستا بعد از انقلاب اسلامی/ تحول در توسعه بخش ارتباطات محسوس است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به گازرسانی به ۳۵ هزار روستا بعد از انقلاب گفت:بعد از انقلاب اسلامی توسعه کشور در بخش ارتباطات چشمگیر بوده و در حال حاضر۵۴ هزار روستا دارای خط تلفن ثابت است.
گازرسانی به 35 هزار روستا بعد از انقلاب اسلامی/ تحول در توسعه بخش ارتباطات محسوس است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به گازرسانی به 35 هزار روستا بعد از انقلاب گفت:بعد از انقلاب اسلامی توسعه کشور در بخش ارتباطات چشمگیر بوده و در حال حاضر54 هزار روستا دارای خط تلفن ثابت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611107441240756.jpg گازرسانی,به,35,هزار,روستا,بعد,از,انقلاب,اسلامی/,تحول,در,توسعه,بخش,ارتباطات,محسوس,است Icana

رمضانعلی سبحانی فر درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تبریک ایام دهه فجر گفت: بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در زمینه های مختلف کشور پیشرفت های قابل توجهی داشته است.

نماینده مردم  سبزوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از انقلاب اسلامی توسعه کشور در بخش ارتباطات چشمگیر بوده، بطور مثال در حال حاضر54 هزار روستا دارای خط تلفن ثابت است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به رشد حدود دوبرابری تولید ناخالص داخلی بعد از انقلاب گفت:در بخش تولید فولاد،آلومینیوم، مس،کاشی و سرامیک، سیمان و سنگ آهن گام‌های بزرگ برداشته شده است.

وی ادامه داد:در بخش کشاورزی و تولید گندم و همچنین در تولید گوشت مرغ رشد فوق العاده ای در کشور وجود داشته است، البته باید تلاش ها در آینده نیز ادامه یابد.

برق رسانی و تامین آب آشامیدنی بسیاری از مناطق کشور بعد از انقلاب

سبحانی فر افزود:در زمینه گازرسانی اقدامات قابل توجهی صورت گرفته و بعد از انقلاب به 35 هزار روستا گازرسانی شده است.

وی با اشاره به توسعه بخش بهداشت و درمان بعد از انقلاب در کشور،تاکید کرد: در برق رسانی و تامین آب آشامیدنی مناطق مختلف کشور عملکرد مناسبی بعد از  انقلاب وجود داشته است.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود:در زمینه توسعه علمی و باسوادی نیز کشور پیشرفت قابل توجهی داشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet