هدر موبایل
1388/03/17 09:55:00
سرویس سیاسی
اجتماعات مردمی و انتخابات_ 7

آجورلو: برخی شیوه‌های تبلیغاتی از سوی دشمنان مدیریت می‌شود

**نماینده کرج با انتقاد از شیوه تبلیغاتی طرفداران نامزدها در ستادها و خیابان‌ها اظهار داشت: به نظر من برخی شیوه‌های تبلیغاتی و حضور دختران بی حجاب و پسران در میادین شهر به نوعی از سوی دشمنان مدیریت می‌شود و این گونه رفتارها باعث ایجاد نارضایتی مردم و خانواده‌های شهدا شده است.

"فاطمه آجورلو "نماینده مردم کرج در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص تاثیر حضور گسترده حامیان نامزدهای انتخاباتی در خیابان در مشارکت مردم و روند انتخابات گفت: به نظر من اصولی بر تفکر و اندیشه ما حاکم است که برخواسته از یک دیدگاه اخلاق محوری است.

وی افزود‌: قرار است که در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم اما آیا باید به هر وسیله‌ای این کار را انجام دهیم؟

آجورلو با بیان اینکه هدف وسیله را توجیه نمی‌کند، ادامه داد: برخی کاندیداها متاسفانه از هر ابزاری برای رسیدن به هدف استفاده می‌کنند که اخلاقی نیست. به نظرم اخلاق اسالمی باید در نظام تبلیغات حاکمیت داشته باشد.

وی گفت: از دستگاه‌های ناظر برچگونگی تبلیغات گله مند هستیم زیرا این دستگاه می‌بایست ساز و کار لازم را مشخص نموده و با متخلفین تبیلغاتی نیز برخورد می‌کرد.

وی گفت: هیچکدام از این رفتارها با اصول و اخلاقیات اسلامی همخوانی ندارد.

آجورلو خاطرنشان کرد: آیا این مساله از نظام هزینه نمی‌شود؟ آیا دروغ پردازی‌ها و اتهامات و توهین‌ها رفتاری اخلاقی است؟ در مورد این رفتارها باید تدبیر شود و به نوعی نیز با آنها برخورد گردد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet