هدر موبایل
1395/11/23 09:30:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی:

برای پیشرفت و ترقی انقلاب باید هزینه‌های هنگفتی پرداخت

نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشرفت و ترقی انقلاب باید هزینه‌های هنگفتی بپردازیم.
برای پیشرفت و ترقی انقلاب باید هزینه‌های هنگفتی پرداخت نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: برای پیشرفت و ترقی انقلاب باید هزینه‌های هنگفتی بپردازیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107830090689.jpg برای,پیشرفت,و,ترقی,انقلاب,باید,هزینه‌های,هنگفتی,پرداخت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد بیرانوند در همایش انقلاب اسلامی، گفتمان اصلاح طلبی و یادمان هاشمی، اظهار داشت: آیت‌الله هاشمی ستونی از خیمه‌های انقلاب بود که نقش او در انقلاب هرگز کمرنگ نمی‌شود. برای پیشرفت و ترقی انقلاب باید هزینه‌های هنگفتی بپردازیم البته تاکنون نیز هزینه‌های فراوانی در این راه پرداخته شده است.

وی تصریح کرد: تن دادن به قانون و اعمال آن اگر چه به ضرر باشد در انقلاب اسلامی ایران ضروری است زیرا با قانونمندی می‌توانیم پله‌های ترقی را طی کنیم. انقلاب اسلامی ایران دارای یک قانون مترقی است و اگر عیب و نقصی هم دارد باید برای رسیدن به موفقیت به آن تن دهیم.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده گفت: وزن اصلاحات در لرستان بالای 70 درصد است ولی متاسفانه عملکرد مدیریتی ما باعث شده که سهم واقعی اصلاحات در لرستان زمین بماند.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی افزود: دغدغه‌های ما به‌عنوان نمایندگان مجلس برای کل استان لرستان و شهرستان بروجرد به‌طور ویژه است و در این زمینه تلاش شده تا شاخصه‌های استان در ردیف بودجه سال 96 ارتقا یابد؛ چراکه استان لرستان وضعیت مطلوبی در این شاخصه‌ها نداشت؛ بنابراین تقاضایی مبنی برقرار گرفتن استان لرستان در میان شاخصه‌های توسعه‌ای کشور نوشته شد و پس از پیگیری‌های فراوان در کمیسیون تلفیق 120 میلیارد تومان برای استان لرستان تصویب شد که امید است در صحن علنی مجلس نیز رأی بیاورد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet