خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1388/03/17 14:25:00
سرویس صحن

بازتاب مشکلات مردم از طریق صندوق صوتی مجلس

**جندی پیش مجلس شورای اسلامی برای ثبت و ضبط پیام ها، انتقادها و درخواست های مردمی صندوق پیام های صوتی راه اندازی کرد که هموطنان می توانند پس از برقراری ارتباط تلفنی، با راهنمایی تلفن گویای این مرکز و وارد کردن یک کد مخصوص، پیام خود را برای نماینده مورد نظر ضبط کنند.

براساس این پیامهای صوتی، هموطنان کشورمان خواستار رسیدگی به انواع مشکلات بیمه در کشور ،عدم بکار گیری نیرو های بومی در استان هرمزگان ، اصلاح قانون پرداخت حق عائله مندی زنان مطلقه و افزایش حقوق بر مبنای تورم 25 درصدی  شدند.

همچنین عده ای نیز از دولت خواسته اند که ازاختراع کنندگان حمایت وامکانات مورد نیاز آنان را فراهم نماید و موضوع عدم پرداخت حق و حقوق بازنشستگان پیش از موعد دانشگاه علوم پزشکی نیز رسیدگی شود و مشکلات بیماران سرطانی و مشکلات وزارت آموزش و پرورش را بطور جدی برطرف کند.

برخورد قانونی با مسئولان متخلف ، جلوگیری از تولید خودروهای غیراستاندارد ساخت داخل ،نظارت بر عملکرد صدا و سیما و تولیدات سینمایی آن از دیگر مطالبات مردم از نمایندگان خود بود.

بر اساس پیام های که برای رئیس مجلس ارسال شده است مردم خواستار رسیدگی به مشکلات حق التدریسی ها وپرداخت طلب کارمندان و بازنشستگان از سوی دولت به جای هزینه سفرهای استانی رئیس جمهور شدند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet