انتخابات ریاست جمهوری
1388/03/17 14:48:00
سرویس سیاسی
اجتماعات مردمی و انتخابات_13

اسماعیلی: حضور گسترده مردم در سطح شهر هیچ هزینه‌ای برای نظام نخواهد داشت

**عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس گفت: حضور گسترده مردم در سطح شهر برای حمایت از نامزدهای مورد نظرشان، هیچ هزینه‌ای برای نظام نخواهد داشت.

"ولی اسماعیلی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به حضور گسترده حامیان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دهم در خیابان‌ها تا پاسی از نیمه شب، اظهار داشت: اگر رقابت سازنده‌ای میان نامزدها وجود داشته باشد ومردم نیز احساس کنند به معنای واقعی رای و نظرشان در سرنوشت کشور تاثیر گذار است، پیش آمدن چنین شرایطی کاملا طبیعی است.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب تمام تلاش خود را برای عدم حضور مردم پای صندوق‌های رای بکار بسته‌اند، تصریح کرد: به حمدالله شاهیدم که این تبلیغات نه تنها اثری بر مردم ایران گذاشته بلکه روز به روز شور و نشاط انتخاباتی بیش از پیش جامعه را فرامی‌گیرد.

نماینده مردم گرمی در مجلس یادآور شد: مشارکت بالای مردم در انتخابات قطعا روح امام (ره) را شاد می‌کند و در نهایت نیز باعث مستحکم شدن پایه‌های نظام می‌شود.

وی نامزدهای ریاست جمهوری دهم را به رعایت اخلاق انتخاباتی توصیه کرد و افزود: نامزدهای محترم نباید با سیاه نمایی و طرح برخی مسایل، در اذهان جامعه شبعه بوجود آوردند و مردم را از نظام دلسرد کنند بلکه ضروری است اظهار نظرها و همچنین تبلیغات در چهارچوب موازین شرعی و قانونی باشد.

اسماعیلی با تاکید بر اینکه حضور گسترده مردم در سطح شهرها برای حمایت از نامزدهای مورد نظرشان برای نظام هزینه نخواهد داشت، گفت: به فرموده امام (ره) میزان رای ملت است و حضور مردم همیشه سازنده بوده است.

وی ادامه داد: شرکت گسترده اقشار جامعه در انتخابات مهمتر از نتیجه انتخابات است لذا هر چه از صندوق‌ها بیرون بیاید محترم است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet