شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/03/18 11:07:00
سرویس سیاسی
اجتماعات مردمی و انتخابات_14

نماینده نیشابور: ستادهای انتخاباتی از میتینگ‌های خیابانی پرهیز کنند

**نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری از راه‌انداختن کارناوال‌ها و میتینگ‌های خیابانی پرهیز کنند.

"علی حسینی" نماینده مردم نیشابور در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص تاثیر حضور گسترده حامیان نامزدها در خیابان‌ و روش تبلیغات در مشارکت مردم و روند انتخابات گفت: حضور طرفداران کاندیداها در صحنه‌های انتخاباتی مسلماً در سطح مشارکت عمومی تاثیر داشته و باعث شور و نشاط در سطح جامعه خواهد شد.

وی افزود: پیگیری‌هایی که مردم امروز نسبت به انتخابات دارند نقطه محوری شور و نشاط ستادهای انتخاباتی نامزدهاست. اگر در این ستادها شور نباشد مسلماً در سطح جامعه شاهد رونق و نشاط نخواهیم بود

نماینده نیشابور خاطر نشان کرد: اگر برخی رفتارهای مذموم این دوره از انتخابات را نادیده بگیریم بقیه فعالیت‌هایی که به نوعی باعث رونق و شور و نشاط انتخابات شده است قابل توجه است.

حسینی گفت: آنچه مسلم است این که همه باید در راستای اخلاقیات و فضائل اخلاقی حرکت کنیم.

وی با اظهار تاسف از اظهارات برخی نامزدها اظهار داشت: مایه تاسف است که برخی نامزدها درگفته‌های خود به اشاعه رذایل اجتماعی، دروغ، تهمت، افتراء و تخریب می‌پردازند که نه عقل آن را می‌پذیرد و نه در اسلام قابل پذیرش است و این امر در واقع فرهنگ عمومی جامعه را تخریب می‌کند.

نماینده نیشابور با بیان این که دلسوزان نظام نگران این موضوع هستند، ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی باید دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود را برای رسیدن به وضعیت بهتر در فضای علمی و کارشناسی برای مردم بیان کنند اما متاسفانه در انتخابات امسال به شدت از مباحث کارشناسی غافل شده و به تخریب و رذایل اخلاقی رو آورده‌اند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet