هدر موبایل
1395/11/26 14:37:25
سرویس اجتماعی
قربانی مطرح کرد:

تاخیر در امدادرسانی به محصوران برف گیلان به موجب فرسودگی زیرساخت‌های راهداری و شبکه برق

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان تاخیر امدادرسانی به محصوران در برف و کولاک این استان را به دلیل فرسودگی زیرساخت های راهداری و شبکه برق دانست.
تاخیر در امدادرسانی به محصوران برف گیلان به موجب فرسودگی زیرساخت‌های راهداری و شبکه برق عضو مجمع نمایندگان استان گیلان تاخیر امدادرسانی به محصوران در برف و کولاک این استان را به دلیل فرسودگی زیرساخت های راهداری و شبکه برق دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104589045903.jpg تاخیر,در,امدادرسانی,به,محصوران,برف,گیلان,به,موجب,فرسودگی,زیرساخت‌های,راهداری,و,شبکه,برق Icana

محمدحسین قربانی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت در توضیح عملکرد دستگاه‌های امدادرسان و مدیریت بحران بعد از افزایش برف و کولاک در استان گیلان، گفت: مشکلاتی در امدادرسانی وجود داشت، در واقع متاسفانه فرسودگی زیرساخت‌ها و تجهیزات راهداری و شبکه برق سبب افزایش آسیب‌ها و ضعف در مدیریت بحران شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بعد از افزایش برف و کولاک در استان گیلان فرسودگی شبکه برق و فرسودگی سیستم‌های راهداری و ماشین آلات راهداری سبب شد تا امدادرسانی با تاخیر به محصوران در برف و کولاک انجام گیرد.

وی قطعی برق در برخی مناطق را نیز به دلیل فرسودگی شبکه‌های برق دانست و یادآور شد: در حقیت حضور میدانی مسئولان بخش‌های مختلف در محلات بحران بسیار درخور و به هنگام بوده اما فرسودگی دستگاه ها و شبکه برق مشکل ساز شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای رفع مشکلات و ساماندهی شبکه برق استان و اصلاح زیرساخت‌های راهداری جلساتی با وزرا و مسئولان مربوطه طی روزهای گذشته برگزار کردیم که در آینده از بروز بحران‌ها کاسته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet