هدر موبایل
1395/11/26 15:30:22
سرویس اجتماعی
ملکشاهی با یادآوری عملکرد دستگاه ها در پی کولاک اخیر مطرح کرد:

عملیات امدادی به هنگام از بروز بحران‌های آسیب‌زا جلوگیری کرد/ امدادرسانی هلال‌احمر موثرتر از سایر نهادها

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان با یادآوری بحران‌های برف و کولاک در بخشی از استان لرستان، گفت: امدادرسانی به هنگام جمعیت هلال احمر در این استان موثرتر از سایر بخش‌‌ها بود.
عملیات امدادی به هنگام از بروز بحران‌های آسیب‌زا جلوگیری کرد/ امدادرسانی هلال‌احمر موثرتر از سایر نهادها عضو مجمع نمایندگان استان لرستان با یادآوری بحران‌های برف و کولاک در بخشی از استان لرستان، گفت: امدادرسانی به هنگام جمعیت هلال احمر در این استان موثرتر از سایر بخش‌‌ها بود. https://cdn.icana.ir/d/019/57800.jpg عملیات,امدادی,به,هنگام,از,بروز,بحران‌های,آسیب‌زا,جلوگیری,کرد/,امدادرسانی,هلال‌احمر,موثرتر,از,سایر,نهادها Icana

اللهیار ملکشاهی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نحوه امدادرسانی و مدیریت بحران بعد از افزایش برف و کولاک در استان لرستان، گفت: در لرستان مناطقی چون نور‌آباد و الشتر و برخی دیگر از بخش‌ها برف و کولاک موجبات بروز بحران را به وجود آورد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، درباره نحوه امدادرسانی دستگاه ها تصریح کرد: امدادگران جمعیت هلال‌احمر نسبت به سایر بخش‌های مدیریت بحران به موقع و موثرتر عمل کرده است.

وی افزود: برف و کولاک در این استان مشکلاتی را به خصوص در مسیرهای بین‌شهری به وجود آورد و حتی در برخی مناطق و روستا‌ها با قطعی برق روبه‌رو شدیم اما عملیات امدادی به هنگام از بروز بحران‌های آسیب‌زا جلوگیری کرد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هرچند خسارت‌هایی به شبکه برقی مناطق مذکور وارد شد اما امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر از بروزخسارت جانی جلوگیری کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet