هدر موبایل
1395/11/27 07:25:00
سرویس اجتماعی
سلیمی خبر داد:

ارسال نامه به هیات رئیسه مجلس برای تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت بحران

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از ارسال نامه ای به هیات رئیسه مجلس برای ابلاغ به دولت جهت تمدید اجرای آزمایشی قانون مدیریت بحران خبر داد.
ارسال نامه به هیات رئیسه مجلس برای تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون مدیریت بحران عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از ارسال نامه ای به هیات رئیسه مجلس برای ابلاغ به دولت جهت تمدید اجرای آزمایشی قانون مدیریت بحران خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg ارسال,نامه,به,هیات,رئیسه,مجلس,برای,تمدید,مهلت,اجرای,آزمایشی,قانون,مدیریت,بحران Icana

اصغر سلیمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در خصوص علت عدم تمدید اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران از ابتدای سال 94، گفت: اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران تا پایان سال 93 تمدید شد اما بعد از آن و به دلیل تمدید نشدن، در اجرای قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران با خلاء قانونی مواجهیم به نوعی که در این مدت قانون دایمی یا  اجرای آزمایشی تمدید نشده است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  به موجب رفع خلاء قانونی، کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نامه‌ای را تدوین کرده تا به هیات رئیسه مجلس دهد تا به موجب ابلاغی که به هیات دولت می‌شود اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران برای یک تا دو سال آینده تمدید شود.

سلیمی افزود: تمدید اجرای آزمایشی قانون مدیریت بحران جهت تکمیل و اصلاح قانون و بررسی و تصویب لایحه جامع قانون مدیریت بحران است، اقدامات اصلاح این قانون از مدت‌ها قبل در دستور کار کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور قرار گرفته است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر خلاء قانونی مدیریت بحران طی دو سال اخیر، یادآور شد: کارشناسان مرکز‌ پزوهش‌های مجلس، شهرداری، وزارت کشور، جمعیت هلال‌احمر و سایر کارشناسان نیز نسبت به اصلاح این قانون و لایحه جامع مذکور در حال انجام اقداماتی هستند اما برای پر کردن این خلاء باید اجرای ازمایشی این قانون تمدید شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet