شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1395/11/26 15:41:41
سرویس صحن
پوربافرانی در تذکر شفاهی:

بانک مرکزی درباره وضعیت سپرده گذاران ثامن الحجج و پدیده پاسخگو باشد

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت مالباختگان ثامن الحجج و پدیده، خواستار پاسخگویی بانک مرکزی در این خصوص شد.
بانک مرکزی درباره وضعیت سپرده گذاران ثامن الحجج و پدیده پاسخگو باشد نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت مالباختگان ثامن الحجج و پدیده، خواستار پاسخگویی بانک مرکزی در این خصوص شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106205016990.jpg بانک,مرکزی,درباره,وضعیت,سپرده,گذاران,ثامن,الحجج,و,پدیده,پاسخگو,باشد Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (سه شنبه 26 بهمن) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم توزیع عادلانه شغل در مناطق مختلف کشور به ویژه شهرستان های نائین و خور و بیابانک تاکید کرد و گفت: باید تدبیر اساسی جهت حل مشکلات کارگران درخصوص عدم پرداخت به موقع حقوق و مزایای آنها و جلوگیری از تاخیر چندماهه پرداخت حقوق اندیشیده شود.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اختصاص سهمیه لازم برای بیمه کاگران ساختمانی و جلوگیری از قطع بیمه قالیبافان افزود: نحوه واگذاری معدن سرب نخلک و جلوگیری از تعدیل و اخراج کارگران بومی منطقه بسیار ضروری است، از طرف دیگر نحوه واگذاری جایگاه عرضه سوخت در نائین و جلوگیری از تضییع حقوق کارگران باید در دستور کار قرار گیرد.

وی ادامه داد: از طرف دیگر سازمان هواشناسی باید در جهت تغییر اقلیم منطقه نائین که موجب افزایش قیمت گاز طبیعی شده اقدام کند. همچنین به رئیس کل بانک مرکزی باید پاسخ مناسبی در رابطه با وضعیت سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج و پدیده بدهد، زیرا علی رغم پیگیری های صورت گرفته گفته می شود که وضعیت سپرده گذاران تعیین تکلیف خواهد شد، اما این مسئله سودی برای آنها ندارد و بانک مرکزی قطعاً باید سپرده سپرده گذاران را پرداخت کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet