هدر موبایل
1395/11/27 14:42:24
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

فراکسیون مستقلین درباره استیضاح آخوندی تصمیم‌گیری فراکسیونی اتخاذ نمی‌کند/ استیضاح وزیر راه سیاسی نیست

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی موضع این فراکسیون درباره استیضاح عباس آخوندی را تشریح کرد.
فراکسیون مستقلین درباره استیضاح آخوندی تصمیم‌گیری فراکسیونی اتخاذ نمی‌کند/ استیضاح وزیر راه سیاسی نیست نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی موضع این فراکسیون درباره استیضاح عباس آخوندی را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/47748.jpg فراکسیون,مستقلین,درباره,استیضاح,آخوندی,تصمیم‌گیری,فراکسیونی,اتخاذ,نمی‌کند/,استیضاح,وزیر,راه,سیاسی,نیست Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی در فراکسیون مستقلین ولایی اظهار داشت: ضرورتی ندارد برای بررسی استیضاح با آخوندی نشستی داشته باشیم با این حال اعضای فراکسیون روز یکشنبه اول اسفند برای هماهنگی جلسه ای خواهیم داشت.

نماینده مردم رشت در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: استراتژی ما این است که در اموراتی مانند استیضاح وزرا فراکسیونی دخالت نکنیم، چرا که نظرات متفاوت است اعضا را برای تصمیم گیری آزاد می گذاریم.

وی تاکید کرد: از آنجایی که استیضاح آخوندی، سیاسی نیست، فراکسیون سیاسی مستقلین ولایی به آن ورود نخواهد کرد.

اگر وزیر برداشته شود 55 هزار پرسنل وزارت راه بلاتکلیف می ماند

این نماینده مجلس در خصوص نتیجه استیضاح وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: شرایط زمانی به آخوندی کمک خواهد کرد، اگر استیضاح سال اول دولت شکل می گرفت وزیر رای اعتماد نمی گرفت اما شب عید است که اگر وزیر برداشته شود 55 هزار پرسنل وزارت راه بلاتکلیف می ماند.

شرایط زمانی به نفع آخوندی است

جعفرزاده ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی 17 معاونت دارد تا فردی بخواهد اسامی معاونان را یادبگیرد زمان زیادی می گذرد، 70 میلیون مسافر به مناسب تعطیلات نوروز داریم بنابراین شرایط زمانی به نفع آخوندی است و تصور می کنم مجلس مجدد اداره وزارت را برعهده او قرار می دهد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در هر زمانی باید با فردی که خطا کردهاست برخورد شود، اظهار داشت: در مورد استیضاح وزیر راه و شهرسازی ملاحظه مردم بیشتر ملاک قرار گرفته است بنابراین به نظر می رسد هزینه استیضاح و برکناری وزیر بیش از فایده آن است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet