پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/03/19 12:33:00
سرویس سیاسی
اخلاق انتخاباتی -1

سبحانی‌نیا: نباید فرصت انتخابات را با بداخلاقی‌ها به تهدید تبدیل کرد

**نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر انتخاباتی می‌تواند فرصت خوبی برای حرکت های رو به جلو و بازنگری در روش مدیریت کشور باشد، تاکید کرد: نباید این فرصت با برخی بد اخلاقی ها به تهدید تبدیل شود.

"حسین سبحانی‌نیا" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، تصریح کرد: در یک فضای سالم انتخاباتی هر یک از رقبا به ارائه برنامه و معرفی خود می پردازند تا جامعه با امیدواری پای صندوق های رای حاضر شوند.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی نامزدهای ریاست جمهوری و حامیانشان گفت: هر انتخاباتی می‌تواند فرصت خوبی برای حرکت های روبه جلو و بازنگری در روش مدیریت کشور باشد که نباید این فرصت با برخی بد اخلاقی ها به تهدید تبدیل شود.

نماینده نیشابور اظهار داشت: شور و نشاط انتخاباتی یعنی افزایش مشارکت مردم در تعیین سرنوشتشان که امر موجهی است امانمی توان آن را با تخریب آمیخت هر چند که عده ای به اشتباه فکر می کنند برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی باید به تخریب و خدشه وارد کردن به رقیب خود بپردازند.

وی یادآور شد: متاسفانه با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دهم  شاهدیم که برخی به جای تبیین برنامه های خود در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی به تخریب رقبای خود اهتمام می ورزند که این به منافع ملی ضربه زده و وحدت ملی را مخدوش می کند.

سبحانی نیا با بیان اینکه دشمنان ما این مسائل را رصد و بزرگنمائی می کنند،خاطر نشان کرد:هر انتخاباتی می تواند فرصت خوبی برای حرکت های روبه جلو و بازنگری در روش مدیریت کشور باشد که نباید این فرصت با برخی بد اخلاقی ها به تهدید تبدیل شود.

نماینده نیشابور با تاکید به نقش موثر رسانه‌ها در اخلاقی کردن فضای انتخابات ، گفت: متاسفانه انتشار و بزرگنمائی برخی اظهارات، بدون توجه به واقعیت یکی ازاشکالاتی است که در عملکرد برخی رسانه ها شاهد هستیم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: رسانه‌ها بیشترین نقش را در اخلاقی برگزار شدن انتخابات و جلوگیری از رقابت های منفی دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet