هدر موبایل
1395/11/29 14:15:08
سرویس اقتصادی
افتخاری:

بحران در صنایع وابسته به مسکن اقتصادملی درکشور را تهدید می کند

عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: حدود ۱۶۰ صنایع وابسته به بخش مسکن و ساخت وساز در کشور هستند و نزدیک به ۳۰ درصد اقتصاد ملی در حوزه مسکن است.
بحران در صنایع وابسته به مسکن اقتصادملی درکشور را تهدید می کند عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: حدود 160 صنایع وابسته به بخش مسکن و ساخت وساز در کشور هستند و نزدیک به 30 درصد اقتصاد ملی در حوزه مسکن است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105386343991.jpg بحران,در,صنایع,وابسته,به,مسکن,اقتصادملی,درکشور,را,تهدید,می,کند Icana

محمد مهدی افتخاری درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص تاثیرگذاری رکود بخش مسکن در تعطیلی صنایع وابسته به آن،‌گفت:حدود 160 صنایع وابسته به بخش مسکن و ساخت وساز درکشور هستند و نزدیک به 30 درصد اقتصاد ملی در حوزه مسکن بوده و،نشان دهنده پایه و اصل بودن بخش مسکن در رونق و اشتغالزایی است.

وی اظهارکرد:متاسفانه به دلیل رکود در بخش مسکن شاهد یک بحران بزرگ در صنایع وابسته و اقتصاد ملی در کشور هستیم و رونق و پویایی از کارافتاده است.

نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افراد و خانواده های زیادی در بخش مسکن مشغول فعالیت و تلاش بودند که به خاطر رکود حاکم با مشکلات فراوانی روبرو شده اند،‌تصریح کرد:با آسیب شناسی و بررسی مسئله رکود بخش مسکن و بیکاری کارگران فراوان در این عرصه باید هرچه سریعتر این مشکلات مرتفع شود.

رکود مسکن باعث بروز بحران و بیکاری افراد زیادی در کشور شده است

وی افزود:به دلیل شرایط موجود حتی سرمایه گذاران بخش خصوصی نیز رغبتی برای حضور در این بین ندارند و برخی از آنها حتی به سمت کارهای کاذب رفته اند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه متاسفانه دولت برنامه مشخص و مدونی در خصوص بخش مسکن ندارد و این امر باعث بلاتکلیفی مردم، سرمایه گذاران و کارگران شده است،‌گفت: رکود مسکن باعث بروز بحران و بیکاری افراد زیادی در کشور شده است و باید فکر اساسی در این خصوص صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet