حلول ماه ربیع الاول
1388/03/19 16:19:00
سرویس سیاسی
اخلاق انتخاباتی -3

نماینده زاهدان: نیروی انتظامی و قوه قضاییه با تخریب کنندگان نامزدها برخورد کنند

**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی با عوامل آشوب‌گری که در اجتماعات حامیان نامزدهای انتخاباتی رخنه کرده‌اند، برخورد جدی کند.

"حسینعلی شهریاری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با انتقاد از عدم رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی برخی نامزدها و طرفدارانشان اظهار داشت: متاسفانه این مسئله باعث به وجود آمدن نگرانی‌هایی در سطح جامعه شده است.

وی افزود: طرح بعضی مسائل در تبلیغات نامزدها صدمات زیادی را متوجه کلیت نظام می‌کند و لذا ضرورت دارد حداقل در این فرصت باقیمانده، نامزدها و حامیانشان در بیان موضوعات دقت بیشتری داشته باشد.

نماینده زاهدان گفت: طرفداران نامزدهای ریاست جمهوری باید از هر اقدامی که باعث ایجاد تنش در جامعه می‌شود و در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست پرهیز کنند.

شهریاری با بیان این که خود نامزدها باید طرفدارانشان را به آرامش دعوت کنند، تصریح کرد: در این میان نقش نیروی انتظامی و امنیتی در برقراری نظم و همچنین برخورد با دشمنانی که با سوء نیت در اجتماع‌های مردمی رخنه می‌کنند بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی از عملکرد برخی رسانه‌ها در ایام انتخابات انتقاد کرد وگفت: اگر چه رسانه‌ها در گرم کردن فضای انتخابات بسیار نقش‌آفرین هستند اما نباید با انتشار برخی مسائل، به تشویش اذهان عمومی بپردازند.

شهریاری یادآور شد: ضرورت دارد که قوه قضائیه خود به عنوان مدعی‌العموم وارد عمل شده و با تخریب کنندگان و قانون شکنان برای خاتمه یافتن تنش‌ها، برخورد کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet