هدر موبایل
1388/03/19 16:49:00
سرویس سیاسی
اخلاق انتخاباتی -4

نماینده ایلام: هزینه‌های هنگفت تبلیغات، بداخلاقی‌ انتخاباتی است

**نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه‌های هنگفت تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری یکی از مصادیق بداخلاقی‌های انتخاباتی است.

"داریوش قمری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی انتخاب شوندگان و انتخاب کنندگان و از همه مهمتر از سوی مجریان انتخابات در برگزاری یک انتخابات سالم بسیار تاثیرگذار است.

وی با بیان این که زیر سوال بردن مسئولان نظام یکی از بداخلاقی‌های انتخاباتی است، خاطر نشان کرد: این مسئله نه تنها حاصلی برای نامزدها ندارد بلکه آسیب‌های جدی را متوجه نظام خواهد کرد.

وی، عدم احترام متقابل و دادن وعده‌های غیر عملی را از دیگر مصادیق بداخلاقی‌های انتخاباتی دانست و یادآور شد: متاسفانه در این روزها شاهدیم برخی به بهانه حمایت از یک نامزد در سطح شهر حضور یافته و به نامزدهای دیگر توهین می‌کنند.

نماینده ایلام گفت: یکی از آسیب‌ها در بحث اخلاق انتخاباتی هزینه‌های گزافی است که صرف تبلیغات می‌شود و در برخی موارد شائبه استفاده از بیت‌المال را بوجود می‌آورد.

قمری بر نقش رسانه‌ها در اخلاقی کردن فضای انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: در حالی که رسانه‌ها می‌توانند به ایجاد یک فضای سالم انتخاباتی کمک کنند، ما شاهدیم برخی از آنها بیشتر در جهت تخریب یک کاندیدای خاص حرکت می‌کنند این تاثیرات بسیار منفی در پی خواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet