ایام محرم 1398
1388/03/20 09:02:00
سرویس سیاسی
اخلاق انتخاباتی -5

محسنی: بداخلاقی‌‌های انتخاباتی هم آسیب‌های داخلی و هم خارجی برای کشور دارد

**نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: بداخلاقی‌‌های انتخاباتی از سوی نامزدها و حامیانشان علاوه بر آسیب‌های داخلی، بهانه به دست بیگانگان نیز می‌دهد.

"انوشیروان محسنی بندپی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و همچنین حامیان این نامزدها باید اخلاق را به عنوان یک آموزه دینی سرمشق کار خود قرار دهند و به آن مقید باشند.

وی افزود: متاسفانه ما شاهدیم در تبلیغات برخی نامزدها مسایلی مطرح می‌شود که علاوه بر اینکه آسیب‌های داخلی فراوانی را برای ما ایجاد می‌کند بهانه‌ای هم به دست نظام سلطه جهانی می‌دهد.

وی با انتقاد از برخی مباحث عنوان شده در مناظره‌های اخیر، تصریح کرد: حتی در این مناظره‌ها نیز بعضا اخلاق انتخاباتی رعایت نشد که این مساله شرایط خاصی را در جامعه ایجاد کرده و علامت سوال‌های زیادی در اذهان مردم بوجود آورده است.

نماینده مردم نوشهر و چالوس با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی رسانه‌ها، اظهار داشت: متاسفانه آنگونه که انتظار می‌رفت رسانه ملی در عادلانه برگزار کردن مناظره‌ها خوب عمل نکرد.

وی گفت: قطعا رعایت اخلاق در بحث تبلیغات چه از طرف نامزدها و چه از سوی حامیانشان بر پر شور برگزار شدن انتخابات تاثیرگذار است و در مقابل، بی اخلاقی‌ها و ناراستی‌ها باعث دلسرد شدن مردم خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet