هدر موبایل
1395/12/02 12:49:01
سرویس دیگر رسانه‌ها

راه آهن ایران و فرانسه تفاهم نامه همکاری امضا کردند

مسئولان راه آهن ایران و فرانسه با امضای تفاهم نامه ای در ۶ زمینه از جمله خطوط و قطارهای حومه ای سریع السیر، مدیریت بحران و خدمات ایستگاهی همکاری می کنند.
راه آهن ایران و فرانسه تفاهم نامه همکاری امضا کردند مسئولان راه آهن ایران و فرانسه با امضای تفاهم نامه ای در 6 زمینه از جمله خطوط و قطارهای حومه ای سریع السیر، مدیریت بحران و خدمات ایستگاهی همکاری می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/58773.jpg راه,آهن,ایران,و,فرانسه,تفاهم,نامه,همکاری,امضا,کردند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، این تفاهم نامه به منظور تشکیل 6 کارگروه کاری در بخش های خطوط و قطارهای حومه ای سریع السیر، خدمات ایستگاهی، خطوط قطارهای حومه ای، ارائه مشاوره برای بحث تجدید در ساختار، مدیریت بحران و وسایل و آلات ناقله ریلی به امضا رسیده است.
به گزارش روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران، این تفاهم نامه روز گذشته و با حضور هیاتی از راه آهن کشور فرانسه و تعدادی از اعضای پارلمانی مجلس این کشور در تهران امضا شد.
بر اساس این گزارش، این تفاهم نامه به دنبال سفر سال گذشته رئیس جمهوری اسلامی ایران به فرانسه تدوین شد و موضوع اصلی آن تشکیل 6 کارگروه کاری در بخش های یاد شده است.
به گزارش ایرنا، پس از برگزاری نشست های تخصصی در خصوص 6 کارگروه کاری یاد شده، کارشناسان فنی راه آهن ایران و فرانسته درباره نحوه همکاری ریلی دو کشور به بحث و بررسی پرداختند و در نهایت تفاهم نامه با حضور «احمد خدایی» قائم مقام راه آهن ایران و «پاتریک روپه» عضو هیات مدیره راه آهن فرانسه به امضا رسید.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet