ایام محرم 1398
1388/03/20 14:05:00
سرویس سیاسی
لزوم حضور حداکثری در انتخابات -3

دوگانی: حضور در پای صندوق‌های رای، دفاع از حیثیت ملی است

**نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی حضور در پای صندوق‌های رای به جهت دفاع از حیثیت ملی و اقتدار ملت و کشور را امری واجب دانست.

"محمدحسن دوگانی" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: حضور حداکثری مردم باعث می‌شود قوام کشور ما در مقابل بیگانگان حفظ شود و قدرت ملی به نمایش گذاشته شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطر نشان ساخت: باتوجه به این که نظام ما نظامی مردمی است و از آغاز انقلاب تاکنون در هر سال یک انتخابات برگزار کرده‌ایم این انتخابات می‌تواند وسیله‌ای باشد برای تجدید قوای مردم و کشور.

نماینده فسا در ادامه افزود: رییس جمهوری که با رای بالای مردم انتخاب شود در صحنه بین‌المللی با همین پشتوانه مردمی حرفی برای گفتن خواهد داشت و در داخل کشور نیز یقیناً مورد حمایت مردم خواهد بود.

وی با حساس برشمردن شرایط جهانی تصریح کرد: شرایطی که ما در جهان و منطقه داریم  موجب حساسیت بیشتر شده است چرا که حضور قدرت‌های سلطه‌ طلب در اطراف کشور و تغییر ریاست جمهوری آمریکا که ما همواره با آن دچار چالش بوده‌ایم، حضور حداکثری مردم را می‌طلبد زیرا این انتخابات نمایانگر قدرت ملی ما است و می‌تواند بسیاری توطئه‌ها را خنثی کند.

وی در پایان گفت: دهه چهارم انقلاب همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند دهه گفتمان پیشرفت و عدالت است و بایستی همگان دراین راستا گام بردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet