پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/03/20 16:34:00
سرویس فرهنگی

تقدیر از بازنشستگان مجلس

**در نشستی با حضور نایب رئیس مجلس و اعضای هیات رئیسه و مهندس علی افراشته رییس سازمان اداری، از خدمات کارکنان بازنشسته مجلس شورای اسلامی تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در این نشست مهندس افراشته در تجلیل از خدمات خانواده پیشکسوتان و بازنشستگان اظهار داشت: عزیزانی که امروز به مرحله بازنشستگی رسیدند از جمله کارکنان خدوم و پرکار مجلس بودند که در مدت خدمت خود خدمات ارزنده‌ای را برای مجلس انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: این دوستان توفیق خدمت صادقانه در سخت‌ترین سال‌های حیات جمهوری اسلامی را در یک مکان حساس و مهم داشتند.

رئیس سازمان اداری مجلس تقدیر از بازنشستگان در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) را به فال نیک گرفت.

افراشته سپس به ارائه گزارشی از خدماتی که طی سال‌ گذشته برای بازنشستگان انجام گرفت است پرداخت.

وی با اشاره به رویکرد مثبت رئیس و هیات رئیسه مجلس در مورد ارائه تسهیلات به بازنشستگان اظهار داشت: اکثر پیشنهادات که برای رفاه حال بازنشستگان در جلسات کارپردازی مطرح می‌شد با نظر مساعد اعضای هیات رئیسه مجلس مواجه می‌شد.

رئیس سازمان اداری مجلس اظهار داشت: همکاران بازنشسته‌ای که امروز در خدمت آنها هستیم مسیر توسعه و پیشرفت را با اقدامات کارشناسی که انجام دادند فراهم کردند.

وی افزود: آنچه مسلم است اینکه تصویب برنامه‌های توسعه و بودجه‌های سنواتی که از بهترین قوانین کشور محسوب می‌شوند در مجلس صورت می‌گیرد.

وی افزود: ممکن است ارزش کار ما در خودمان پنهان بماند اما به عبارتی کار مجلس ریل‌گذاری برای دولت به منظور نیل به توسعه و پیشرفت است.

افراشته سپس به اقدامات هیات رئیسه برای افزایش سطح رفاه کارکنان و بازنشستگان مجلس اشاره کرد و افزود: تلاش می‌شود تا حداقل امکانات مورد نیاز کارکنان در این بخش تامین شود.

مهندس افراشته در ادامه از تصویب نهایی اصلاح ساختار اداری مجلس خبر داد و افزود: امیدواریم که طی هفته آینده در جلسه‌ای که قرار است ریاست محترم مجلس با کمیسیون آیین‌نامه در ارتباط بااین طرح داشته باشند این موضوع برای اجراء به ما ابلاغ شود.

این گزارش می‌افزاید: احمد ناطق نوری عضو ناظر هیات رئیسه مجلس نیز در این مراسم اظهار داشت: کسانی که سی سال تجربه کار در مجلس را دارند باید پس از باز ایستاده شدن (بازنشستگی) باید کاری کنیم که از تجربیات آنها استفاده کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet