هدر موبایل
1395/12/04 16:35:00
سرویس سیاسی
رومانیا گالالو در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین؛

بولیوی به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی ویزای شهروندان اسرائیلی را لغو کرده است

نایب رئیس اول مجلس بولیوی گفت: بولیوی به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی ویزای شهروندان اسرائیلی را لغو کرده است.
بولیوی به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی ویزای شهروندان اسرائیلی را لغو کرده است نایب رئیس اول مجلس بولیوی گفت: بولیوی به دلیل وحشی گری رژیم صهیونیستی ویزای شهروندان اسرائیلی را لغو کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/48111.jpg بولیوی,به,دلیل,وحشی,گری,رژیم,صهیونیستی,ویزای,شهروندان,اسرائیلی,را,لغو,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رومانیا گالالو، نایب رئیس اول مجلس بولیوی در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین که دومین روز آن امروز (چهارشنبه 4 اسفندماه) در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: موضوع فلسطین باید به صورت عمقی مورد بررسی قرار گیرد در فلسطین شاهد درگیری تمدن غربی و عربی و اسلامی هستیم که تمدن غربی به دنبال جنگ و همراهی با اسرائیل است و تمدن اسلامی با امپریالیسم مبارزه می کند.

نایب رئیس اول مجلس بولیوی با بیان اینکه تمدن اسلامی نام درخشانی در مبارزه با تروریسم از خود به جای گذاشته است گفت: بوش به دنبال این بود که تروریسم را با اسلام مساوی بداند در حالی که اینگونه نیست همچنین جرج بوش به دنبال این بود که بگوید هر که با ما نیست بر ضد ما است.

رومانیا گالالو ادامه داد: آمریکا به حقوق مردم فلسطین تجاوز کرده زیرا به دنبال حمایت از رژیم صهیونیستی است.

وی با بیان اینکه صهیونیست ها سرمایه داران بزرگی در آمریکا هستند و در برج های دوقلو نیز حضور داشته اند گفت: وقتی که برج های دوقلو منفجر شدند هیچ صهیونیستی در آنجا حضور نداشت که این خود نشانه ای برای تفکر در این زمینه است.

نایب رئیس اول مجلس بولیوی با بیان اینکه لازم است حامیان فلسطین متحد باشند گفت: دولت بولیوی همواره اعلام کرده است که  دوست فلسطین است و لازم می داند که دوستان فلسطین برای ایجاد حاکمیت کشور فلسطین تلاش کند.

وی با بیان اینکه شهرک سازی های رژیم صهیونیستی باید متوقف شود گفت: بولیوی ویزای همه شهروندان اسرائیلی را به دلیل وحشی گری های رژیم صهیونیستی لغو کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet