هدر موبایل
1395/12/05 09:15:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس صداوسیما:

توسعه استان‌ها از اهداف رسانه ملی است

رییس سازمان صداوسیما در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان، بر سیاست‌گذاری مراکز استانی این رسانه برای کمک به توسعه استان‌ها تاکید کرد.
توسعه استان‌ها از اهداف رسانه ملی است رییس سازمان صداوسیما در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان، بر سیاست‌گذاری مراکز استانی این رسانه برای کمک به توسعه استان‌ها تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/47366.jpg توسعه,استان‌ها,از,اهداف,رسانه,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از روابط عمومی صداوسیما، دکتر علی‌عسکری روز گذشته میزبان نمایندگان مردم استان کرمان در مجلس شورای اسلامی بود.

وی در این دیدار به نقش رسانه ملی در نشان دادن زوایای آشکار و پنهان از ظرفیت‌های مختلف کشور اشاره کرد و افزود: سیاست‌گذاری ابلاغ شده به مراکز استانی صداوسیما، حاوی دستورالعمل‌هایی برای تبلیغ و معرفی ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری استان است و خود را موظف به کمک به توسعه کشور در همه زمینه‌ها می‌دانیم.

رییس رسانه ملی به تلاش رسانه‌های معاند برای تبلیغ بر ضد جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: با تمام توان از شبکه‌های ملی، استانی و برون‌مرزی بهره گرفته‌ایم تا ضمن نشان دادن ویژگی‌های بسیاری که در کشور وجود دارد، افکار عمومی را در قبال توطئه‌ها بسیج کنیم.

دکتر عسکری گفت: نگاه جامع و بیطرفانه رسانه ملی نشان داده که از هیچ تلاشی برای ایجاد وحدت ملی در کشور فروگذاری نمی‌کند و جریان اطلاع‌رسانی در زمان رحلت آیت الله هاشمی و پرداختن به موضوع مهم جشن ملی 22 بهمن، حاکی از نتیجه‌بخش بودن این هدف‌گذاریِ وحدت‌محور بوده که توانست توطئه‌های دشمن را در این زمینه‌ها، نقش بر آب کند.

رییس رسانه ملی به تولید و پخش ویژه‌برنامه‌های دهه فجر نیز اشاره کرد و افزود: علاوه بر برنامه‌های زنده و تولیدی برای مشارکت در جشن ملی مردم در سی و هشتمین بهار آزادی، امسال حدود 30 مستند درباره انقلاب ساختیم که در دهه فجر از تلویزیون پخش و با اقبال مخاطبان مواجه شد.

وی بر حمایت همه‌جانبه رسانه ملی از توسعه استان‌های کشور به ویژه استان کرمان تاکید کرد و افزود: تلاش ما بر آن است که از طریق شبکه‌های استانی، سراسری و بخصوص شبکه ایران کالا که در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود، علاوه بر کمک به صنایع کوچک و متوسط برای معرفی فعالیت‌ها و محصولاتشان، ظرفیت‌های مختلف استان‌ها را نیز معرفی کنیم تا توسعه کامل در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی، گردشگری و فرهنگی به دست آید.

عسکری در بخش دیگری از سخنان خود، لزوم توسعه فنی سازمان صداوسیما برای پوشش کامل شبکه‌های دیجیتال در سراسر کشور را یادآور شد و نیازهای مالی و حمایتی برای این مهم را برشمرد.

در این دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان نیز با اشاره به قابلیت‌های مختلف استانشان مانند ظرفیت‌های گردشگری، تاریخی، جذابیت‌های محیطی و وجود منابع معدنی، کمک رسانه ملی را برای تبلیغ این ظرفیت‌ها به منظور جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی و جلب توجه گردشگران ایرانی و خارجی به این استان خواستار شدند.

به گزارش ایسنا، این نمایندگان همچنین از پوشش اخبار مربوط به رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و تشییع ایشان در رسانه‌های سراسری و صداوسیمای مرکز کرمان قدردانی کردند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet