هدر موبایل
1395/12/05 10:28:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_

حریق گسترده در انبار لاستیک /حادثه تلفات جانی نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک انبار لاستیک واقع در بزرگراه آزادگان خبر داد.
حریق گسترده در انبار لاستیک /حادثه تلفات جانی نداشت سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک انبار لاستیک واقع در بزرگراه آزادگان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701106762332881.jpg حریق,گسترده,در,انبار,لاستیک,/حادثه,تلفات,جانی,نداشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه  گفت: ساعت ۵:۰۱ صبح امروز آتش سوزی در یک انبار لاستیک واقع در بزرگراه آزادگان شهرک فیروز بهرام به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله نیروهای سه ایستگاه به محل اعزام و امداد رسانی های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه زمان حضور آتش نشان ها تصریح کرد: محل حادثه انباری به وسعت هزار متر مربع بود که در این انبار لاستیک، ضایعات لاستیک های خرد شده و بشکه های اسقاطی نگهداری می شد.

ملکی از گسترش حریق به انبار مجاور محل نگهداری ضایعات لاستیک خبر داد و اظهار کرد: در مجاورت این انبار، انباری دیگر به وسعت ۷۰۰ متر مربع وجود داشت که در این انبار نیز کارتن و بشکه های حاوی مواد نگهداری می شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی ادامه داد: در محل حادثه دو کانکس نیز وجود داشت که علاوه بر دو انبار، این دو کانکس نیز در حال سوختن در آتش بودند .

به گزارش مهر، وی گفت: آتش نشان ها زمان حضور در محل حادثه از دو جبهه خاموش کردن آتش را در دستور کار قرار داده و در نهایت با جلوگیری از سرایت آتش به سایر نقاط موفق شدند  ساعت ۹ صبح عملیات خود را به اتمام رسانند.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet