هدر موبایل
1386/07/19 21:03:00
سرویس سیاسی

رییس مجلس: دست‌هایی در کار است تا مسلمانان را دچار تفرقه کند

"غلامعلی حدادعادل" رییس مجلس شورای اسلامی در اجتماع مسلمانان بوسنی و هرزگوین با بیان این که امروز دست هایی در کار است تا مسلمانان را دچار تفرقه کند، از آنها خواست تا هوشیار باشند و فریب دشمنان اسلام را نخورند.

به گزارش خانه ملت،حدادعادل در اجتماع گروهی از مسلمانان بوسنی و هرزگوین در مسجد قاضی خسروبیگ سارایوو، از قرن حاضر به عنوان قرن بیداری اسلامی نام برد و گفت: بیداری مسلمانان سبب شده تا آنان در هر جای دنیا یکدیگر را بشناسند و با هم متحد شوند.

وی تاکید کرد که اگر مسلمانان با هم اتحاد داشته باشند هیچ قدرتی نمی‌تواند آنان را شکست دهد.

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تبلیغات گسترده‌ای که ضد جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود، تصریح کرد: علت این تبلیغات آن است که مردم ایران نمی‌خواهند زیر سلطه زورگویان باشند و خواهان زندگی مستقل هستند.

وی همچنین گفت: مردم ایران همان‌گونه که در دوران سخت جنگ با مردم بوسنی و هرزگوین همراه بودند، در زمان صلح نیز در کنار آن‌ها خواهند بود.

بنا به این گزارش، مسلمانان حاضر در این مسجد پس از سخنرانی رییس مجلس شورای اسلامی به گرمی با آقای حدادعادل مصافحه و گفت و گو کردند.

مسجد قاضی خسروبیگ یکی از قدیمی‌ترین مساجد در بوسنی و هرزگوین است که حدود ‪ ۵۰۰‬سال پیش و در زمان عثمانیان در مرکز شهر سارایوو ساخته شده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet