شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1395/12/07 16:17:47
سرویس اقتصادی
قوامی:

چرخه اقتصاد و تولید در کشور با حمایت برنامه ریزی شده از کارخانه ها میسر می شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،‌ با بیان اینکه در اقتصاد کشور کارخانجات به صورت زنجیره ای به هم وصل هستند،‌گفت:باید باحمایت از کارخانه های مولد شاهد حضور آنها در چرخه اقتصادکشور و رونق و پیشرفت باشیم.
چرخه اقتصاد و تولید در کشور با حمایت برنامه ریزی شده از کارخانه ها میسر می شود عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس،‌ با بیان اینکه در اقتصاد کشور کارخانجات به صورت زنجیره ای به هم وصل هستند،‌گفت:باید باحمایت از کارخانه های مولد شاهد حضور آنها در چرخه اقتصادکشور و رونق و پیشرفت باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100495030562.jpg چرخه,اقتصاد,و,تولید,در,کشور,با,حمایت,برنامه,ریزی,شده,از,کارخانه,ها,میسر,می,شود Icana

هادی قوامی درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص علت افزایش تعطیلی کارخانه ها و بیکارشدن تعداد فراوانی از کارگران،با ابراز تاسف از اینکه در سالهای اخیر گروهی با واردات بی رویه و قاچاق کالا و محصولاتی که در داخل تولید می شوند؛عامل عدم استقبال مردم از تولیدات داخلی شدند،‌ بیان داشت:بدون شک یکی از مهترین علل تعطیلی واحدهای تولیدی و کارخانه ها، واردات بی رویه اجناس بدون برنامه ریزی و نیاز سنجی داخلی بود.

وی عدم حمایت دولت از واحدهای تولیدی و کارخانه ها و نداشتن برنامه ریزی برای تقویت تولید و صادرات را از دیگر علل تعطیلی و بسته شدن درب کارخانه ها دانست و افزود:بسیاری ازکارگران دراین رکود و عدم تولید با مشکلات فراوانی روبرو شدند که جبران این مشکلات واقعا سخت است.

نماینده مردم اسفراین درمجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه نباید اجازه داد که صنعت داخلی با عدم حمایت و واردات بی رویه در فضای رکود بیشتر قرار بگیرد،گفت:چراکه این امر به غیر از مشکلات اقتصادی،مسائل اجتماعی و امنیتی را هم در پی خواهد داشت و باید همه جوانب تعطیلی کارخانه ها و بیکارشدن کارگران را مدنظر داشت.

وی تصریح کرد:باید هرطوری شده از واحدهای تولیدی و کارخانه های مولد در کشور حمایت های لازم صورت بگیرد تا شاهد حضور آنها درچرخه اقتصاد کشور و رونق و پیشرفت باشیم.

عضوهیات رئیسه کمیسیون برنامه،بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد:اقتصادکشور به صورت زنجیره ای به هم وصل هستند و مطمئنا اگر کارخانه ای تعطیل و یا با کاهش تولید و تعدیل نیرو مواجه شود،دیگر کارخانه های موجود در این چرخه را نیز با مشکل و تعطیلی مواجه خواهد کرد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet