هدر موبایل
1395/12/07 11:40:51
سرویس اقتصادی
سعیدی مبارکه:

بازاریابی بین المللی لازمه رونق اشتغال/ وضعیت امنیت شغلی در کشور مناسب نیست

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی باانتقاد از وضعیت امنیت شغلی درکشور،گفت:یکی از راهکارها برای رونق اشتغال، توجه به بازاریابی بین المللی است.
بازاریابی بین المللی لازمه رونق اشتغال/ وضعیت امنیت شغلی در کشور مناسب نیست عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی باانتقاد از وضعیت امنیت شغلی درکشور،گفت:یکی از راهکارها برای رونق اشتغال، توجه به بازاریابی بین المللی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109794404675.jpg بازاریابی,بین,المللی,لازمه,رونق,اشتغال/,وضعیت,امنیت,شغلی,در,کشور,مناسب,نیست Icana

زهراسعیدی مبارکه گفت وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با انتقاد وضعیت بیکاری درکشور،گفت:یکی از اولویت های کشور اشتغالزایی است به دلیل اینکه ادامه این وضعیت می تواند تبعات نامناسبی برای کشور از بُعدهای اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی داشته باشد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید در زمینه اشتغالزایی اقدامات عملی صورت گیرد،ادامه داد:بسیاری از متولدین دهه شصت با وجود اینکه فارغ التحصیل شده اند؛بیکار هستند، این درحالی است که اگر از این ظرفیت نیروی انسانی تحصیل کرده،استفاده شود؛تحول بزرگی در اقتصاد کشور ایجاد می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:متاسفانه اشتغال های فصلی و یا چند ساعت کار در هفته،اشتغال محسوب می شود که این اشتباه است اگر به به دنبال توسعه کشور هستیم باید اشتغال پایدار ایجاد کرد.

لزوم توجه به امنیت شغلی برای شاغلان در بنگاه های اقتصادی کوچک و مشاغل خانگی

سعیدی مبارکه ادامه داد: لازمه ی ایجاد اشتغال پایدار، برنامه ریزی و اقدامات ساختاری است بطور مثال یکی از راهکارها برای رونق اشتغال، توجه به بازاریابی بین المللی است.

وی با انتقاد از وضعیت امنیت شغلی در کشور، افزود: توجه به امنیت شغلی برای شاغلان در بخش بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط و مشاغل خانگی زمینه ی تقویت اشتغالزایی بیشتر را فراهم می کند بنابراین باید متولیان اشتغال به این موضوع نوجه جدی کنند. 

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:درحال حاضر علاوه بر اشتغالزایی،حفظ اشتغال های موجود نباید فراموش شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet