هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خاخام یسرائیل دیوید ویس در گفت‌وگو با خانه ملت:

ایدئولوژی جنایتکارانه صهیونیسم هیچ ارتباطی به مذهب یهودیت ندارد/ تظاهرات یهودیان مقابل کاخ سفید در اعتراض به تغییر محل سفارت آمریکا در اسرائیل

سرویس سیاسی
مقام ارشد اتحادیه بین‌المللی ضدصهیونیسم ناتوری کارتا گفت: ذات اسرائیل از آنجایی که تهدیدی برای بین الملل است قابل پذیرش برای یهودیان نیست.
شنبه 7 اسفند 1395 ساعت 13:34
ایدئولوژی جنایتکارانه صهیونیسم هیچ ارتباطی به مذهب یهودیت ندارد/ تظاهرات یهودیان مقابل کاخ سفید در اعتراض به تغییر محل سفارت آمریکا در اسرائیل مقام ارشد اتحادیه بین‌المللی ضدصهیونیسم ناتوری کارتا گفت: ذات اسرائیل از آنجایی که تهدیدی برای بین الملل است قابل پذیرش برای یهودیان نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100248580158.jpg ایدئولوژی,جنایتکارانه,صهیونیسم,هیچ,ارتباطی,به,مذهب,یهودیت,ندارد/,تظاهرات,یهودیان,مقابل,کاخ,سفید,در,اعتراض,به,تغییر,محل,سفارت,آمریکا,در,اسرائیل Icana

خاخام یسرائیل دیوید ویس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اشغال سرزمین فلسطین از سوی اسرائیلی ها گفت: آنهایی که سال 1943 وارد فلسطین شدند همان هایی بودند که در ابتدا اعتقادی به داشتن یک مملکت یهودی نداشتند اما بعد از مدتی با مسیری که آمریکایی ها برای آنها ترسیم کردند به این سمت پیش رفتند تا ملت واحد یهود را تشکیل دهند.

این مقام ارشد اتحادیه بین‌المللی ضدصهیونیسم ناتوری کارتا در ادامه تصریح کرد: هر کشور در خصوص مسائل فلسطین به دنبال اولویت های خود است از این رو بسیاری کشورها به خاطر مسائل داخلی خودشان توجه به فلسطین را فراموش کرده اند البته یهودیان باید بدانند که اقدامات صهیونیست ها برای خود آنها بد است و باعث ایجاد تنفر نسبت به آنها می شود.

وی ادامه داد: در این بین اقدامات کشورهایی مثل عربستان به عنوان یک کشور مسلمان علیه فلسطین را شاهد هستیم که البته باید گفت ملت های آنها اغلب اعتقادی به سیاست حکومت خود ندارند؛ برخی کشورها نیز از یهود حمایت می کنند چون در گذشته نسبت به آنها ظلم و یا بی توجهی کردند و قصد جبران دارند که باز این هم غلط است.

دیوید ویس در ادامه با بیان اینکه ذات اسرائیل از آنجایی که تهدیدی برای بین الملل است قابل پذیرش برای یهودیان نیست، عنوان کرد: ایدئولوژی صهیونیسم هیچ ارتباطی به مذهب یهودیت ندارد و این دین چیزی در مقابل صهیونیسم است.

وی ادامه داد: معتقدیم برقراری صلح چیزی است که خداوند همواره در تورات از یهودیان خواسته است اما صهیونیسم با جنایات خود آن را نقض می کند و با ادامه شهرک سازی ها قصد دارد فلسطینیان را آواره کند.

این خاخام یهودی ضد صهیونیسم در پایان خاطرنشان کرد: اخیرا نتانیاهو به ملاقات ترامپ رفت اما هزاران نفر به خاطر این اقدام مقابل کاخ سفید تظاهرات کردند همچنین تظاهراتی از سوی یهودیان در آمریکا برای تصمیم دولت این کشور در تغییر سفارت اسرائیل از تل آویو به اورشلیم برگزار شد.

به گزارش خانه ملت، ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین 3 و 4 اسفندماه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر