هدر موبایل
1395/12/07 13:38:00
سرویس فرهنگی
کوچکی‌نژاد خبرداد:

ارائه گزارش اولیه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، سه‌شنبه هفته جاری

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از تشکیل جلسه و ارائه گزارش اولیه پیگیری‌های صورت گرفته کمیته متبوعش در سه‌شنبه هفته جاری خبر داد.
ارائه گزارش اولیه کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، سه‌شنبه هفته جاری رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از تشکیل جلسه و ارائه گزارش اولیه پیگیری‌های صورت گرفته کمیته متبوعش در سه‌شنبه هفته جاری خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109516981969.jpg ارائه,گزارش,اولیه,کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,صندوق,ذخیره,فرهنگیان،,سه‌شنبه,هفته,جاری Icana

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه روند کاری تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ادامه دارد و اعضای این کمیته پیگیر امور هستند، گفت: بر این اساس سه‌شنبه هفته جاری اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گزارشی از پیگیری‌های صورت گرفته از ابتدا تاکنون را در جلسه ای ارائه خواهند داد تا جمع بندی اولیه انجام شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از ایجاد برخی موانع بر سر راه کمیته تحقیق و تفحص، اظهارکرد: گاهی اوقات جابجایی نیروی انسانی، تاخیر در پاسخگویی به نامه‌های ارسالی و غیره موجب کند شدن روند کاری اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان می‌شود.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: تاخیر صورت گرفته در پاسخگویی از سوی وزارت آموزش و پرورش، دستگاه‌های نظارتی، صندوق ذخیره فرهنگیان و غیره انجام می‌شود اما تلاش است با هماهنگی این مهم رفع شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet