هدر موبایل
1395/12/08 14:40:30
سرویس اقتصادی
علیرضا بیگی:

دولت با افزایش لجام گسیخته قیمت کالاها در شب عید برخورد کند

نماینده مردم تبریز درمجلس با ابراز تاسف از اینکه به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی قدرت خرید مردم کاهش یافته است،‌گفت: دولت باید با نظارت دقیق و منظم از هرگونه افزایش قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم جلوگیری کند.
دولت با افزایش لجام گسیخته قیمت کالاها در شب عید برخورد کند نماینده مردم تبریز درمجلس با ابراز تاسف از اینکه به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی قدرت خرید مردم کاهش یافته است،‌گفت: دولت باید با نظارت دقیق و منظم از هرگونه افزایش قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم جلوگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201605105547664833.jpg دولت,با,افزایش,لجام,گسیخته,قیمت,کالاها,در,شب,عید,برخورد,کند Icana

احمد علیرضا بیگی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اوضاع بازار شب عید و نارضایتی مردم عدم نظارت بر قیمت ها،‌ اظهار کرد: متاسفانه هر ساله با توجه به نزدیک شدن به فصل بهار و شروع بازار شب عید برخی افراد و فروشندگان  قیمت های اجناس مورد نیاز و اساسی مردم را افزایش می دهند و مردم نیز به دلیل احتیاج در تنگنا قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط سخت مردم به دلیل رکود و بیکاری حاصل از آن برای بسیاری از کارگران باید ازسوی دولت تسهلات مناسبی برای اقشار آسیب پذیر درنظرگرفته شود تا کمی از فشارهای ایام آخرسال کاسته شود،‌گفت:افزایش قیمت های شب عید و بعضا فروش اقلام بی کیفیت بر روحیه مردم تاثیر منفی نیز خواهد گذاشت و دولت باید بدون هیچ تعارفی با این گرانفروشان برخورد قاطعی را انجام دهد.

عضوکمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس با ابراز تاسف از اینکه به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی قدرت خرید مردم کاهش داشته و جیب های خالی برخی سرپرست های خانواده آنها را با مشکلاتی در آخر سال مواجه ساخته است،‌افزود: وظیفه دولت و نهادهای مسئول در این زمینه بسیار سنگین است،دولت باید با نظارت دقیق و منظم از هرگونه افزایش قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم جلوگیری کند و اجازه سوء استفاده را به احدی در این فصل ندهد.

نماینده مردم تبریز ،اسکو ،آذرشهر در مجلس با تاکید براینکه باید با اقدامات مناسب و دلگرم کننده شب عید را برای مردم آسان کرد و باعث خوشی و آرامش آنها شد،‌ گفت:امیدواریم که دولت چاره‌ای در این راستا بیندیشد و با افزایش لجام گسیخته گرانی ها مقابله کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet