هدر موبایل
1395/12/08 15:24:44
سرویس اقتصادی
فولادگر :

دولت اجازه افزایش قیمت ها در اقلام شب عید را ندهد/ امید به بازار شب عید برای رونق اقتصاد و بازار رکود زده

نماینده مردم اصفهان در مجلس با تاکید براینکه باید پیش تر تمهیدات لازم را برای کمبودهای اقلام مورد نیاز و اساسی مردم درنظر گرفته شود ،گفت:دستگاه های نظارتی و مسئول باید اجازه هیچ گونه افزایش قیمتی را با توجه به شرایط اقتصادی مردم ندهند.
دولت اجازه افزایش قیمت ها در اقلام شب عید را ندهد/ امید به بازار شب عید برای رونق اقتصاد و بازار رکود زده نماینده مردم اصفهان در مجلس با تاکید براینکه باید پیش تر تمهیدات لازم را برای کمبودهای اقلام مورد نیاز و اساسی مردم درنظر گرفته شود ،گفت:دستگاه های نظارتی و مسئول باید اجازه هیچ گونه افزایش قیمتی را با توجه به شرایط اقتصادی مردم ندهند. https://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg دولت,اجازه,افزایش,قیمت,ها,در,اقلام,شب,عید,را,ندهد/,امید,به,بازار,شب,عید,برای,رونق,اقتصاد,و,بازار,رکود,زده Icana

حمیدرضا فولادگر درگفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص اوضاع بازار شب عید و نارضایتی مردم عدم نظارت بر قیمت ها،‌با بیان اینکه معمولا در اسفند ماه و نزدیک شدن به آخر سال شاهد افزایش قیمت ها و عدم نظارت دقیق در این خصوص هستیم گفت: دولت،وزارت صنعت و شورای اقتصاد نظارت دقت لازم را برای جلوگیری از گرانی ها انجام دهند.

وی ادامه داد:دستگاه های نظارتی و مسئول اجازه هیچگونه افزایش قیمتی را با توجه به شرایط اقتصادی مردم ندهند.

فولادگر با تاکید براینکه باید پیش تر تمهیدات لازم را برای کمبودهای اقلام مورد نیاز و اساسی مردم درنظر گرفته شود و نگذارند که برخی با ایجاد کمبود برخی اجناس به مردم فشار وارد کنند،‌افزود:موانع تولید باید برطرف شود تا قانون عرضه و تفاضا بر بازارحاکم شود و دولت تنها باید نقش نظارتی داشته و به عادلانه کردن قیمت ها کمک کند.

عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به رکود حاکم بر واحدهای تولیدی و اقتصاد کشور،تصریح کرد:امید داریم که در بازار و اقتصاد در شب عید کمی رونق بگیرد و وضعیت بهبود یابد.

نماینده مردم اصفهان درمجلس افزود:افزایش تقاضا برای خرید مایحتاج عمومی، نیاز به نظارت مستمر و رسیدگی به امور صنفی بیش از سایر ایام احساس می شود و این امر می بایست به طور جدی از سوی دستگاه های نظارتی و اجرایی مورد توجه قرار گیرد.

رئیس کمیسیون ویژه اصل ۴۴ قانون اساسی باتاکید براینکه دست دلالان باید از بازار شب عید کوتاه شود،تصریح کرد:تنها راه جلوگیری از رشد قیمت ها درشب عید تشدید نظارت ها و توجه به تولیدات داخلی است که با نظارت های مداوم و لحظه ای از افزایش قیمت ها جلوگیری می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet