هدر موبایل
1395/12/09 11:28:13
سرویس دیگر رسانه‌ها
دستیار رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی خبر داد:

ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در حوزه «حقوق شهروندی» تا پیش از انتخابات

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با اشاره به دستور رئیس‌جمهور به تمام دستگاه‌های اجرایی برای ارائه گزارش عملکرد سه ساله خود در زمینه حقوق شهروندی از ارائه گزارش نهایی آن‌ها تا پیش از انتخابات خبر داد.
ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در حوزه «حقوق شهروندی» تا پیش از انتخابات دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی با اشاره به دستور رئیس‌جمهور به تمام دستگاه‌های اجرایی برای ارائه گزارش عملکرد سه ساله خود در زمینه حقوق شهروندی از ارائه گزارش نهایی آن‌ها تا پیش از انتخابات خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/60614.jpg ارائه,گزارش,عملکرد,دستگاه‌ها,در,حوزه,«حقوق,شهروندی»,تا,پیش,از,انتخابات Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، الهام امین‌زاده با بیان اینکه طبق دستور رئیس‌جمهور همه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها موظفند تا 10 اسفندماه گزارش عملکرد سه ساله خود در زمینه حقوق شهروندی را تحویل دهند، اظهار کرد: پس از آن، این گزارش‌ها را برای رییس جمهور فرستاده تا آنجا تعارضات، تناقضات و کم‌کاری‌های دستگاه‌ها در این زمینه مشخص شود.
 
وی ادامه داد: این گزارش‌ها از حدود 30 دستگاه ارسال خواهد شد که باید روی آن کار کنیم و قطعا تا پیش از انتخابات و شاید حتی تا پیش از عید هم بتوانیم کار آن را تمام کرده و آن را اعلام کنیم.
 
به گزارش ایسنا، امین‌زاده افزود: همچنین پس اعلام گزارش نهایی عملکرد دستگاه‌ها، دستگاه‌های نمونه معرفی شده و از آن‌ها تقدیر خواهد شد.
 

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet