هدر موبایل
1395/12/09 14:15:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
در تهران؛

وزیر هماهنگی امور اقتصادی «اندونزی» با ظریف دیدار کرد

وزیر هماهنگی امور اقتصادی اندونزی، امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و طی آن، دو طرف بر توسعه روابط اقتصادی با یکدیگر تاکید کردند.
وزیر هماهنگی امور اقتصادی «اندونزی» با ظریف دیدار کرد وزیر هماهنگی امور اقتصادی اندونزی، امروز با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و طی آن، دو طرف بر توسعه روابط اقتصادی با یکدیگر تاکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201601109320905271.jpg وزیر,هماهنگی,امور,اقتصادی,«اندونزی»,با,ظریف,دیدار,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اداره دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه، «آدارمین ناسوتین» وزیر هماهنگی امور اقتصادی اندونزی که در حال دیدار رسمی از کشورمان است، امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، ظریف با اشاره به روابط بسیار خوب دو کشور در سطح سیاسی و فرهنگی بر توسعه بیش از پیش مناسبات اقتصادی تاکید کرد.

ناسوتین نیز با اشاره به ظرفیت های دو کشور در بخش های اقتصادی بر این موضوع تاکید کرد که طی چند سال آینده سطح روابط اقتصادی دو کشور به سطح قابل قبولی خواهد رسید.  

طرفین همچنین در خصوص همکاری و سرمایه گذاری در زمینه نفت و گاز، تبادل تکنولوژی، همکاری های بانکی، جهانگردی و چگونگی راههای افزایش مبادلات تجاری و سرمایه گذاری میان دو کشور گفتگو کردند.  

به گزارش مهر، در این دیدار همچنین «ادی ساندرا» معاون وزیر انرژی و منابع معدنی اندونزی گزارشی در خصوص همکاری دو کشور در حوزه انرژی ارائه کرد.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet