هدر موبایل
1395/12/10 07:25:00
سرویس اجتماعی
کوچکی نژاد مطرح کرد:

دولت نسبت به تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل اقدام کند/ تصاحب سواحل شمال توسط مدیران دولتی

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: اکثر سواحل شمال کشور توسط مدیران بخش دولتی تصرف شده است.
دولت نسبت به تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل اقدام کند/ تصاحب سواحل شمال توسط مدیران دولتی نماینده مردم رشت در مجلس گفت: اکثر سواحل شمال کشور توسط مدیران بخش دولتی تصرف شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/55311.jpg دولت,نسبت,به,تشکیل,سازمان,عمران,دریا,و,ساحل,اقدام,کند/,تصاحب,سواحل,شمال,توسط,مدیران,دولتی Icana

جبار کوچکی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح وضعیت تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل، گفت: تشکیل این سازمان در مجلس نهم به تصویب رسید اما متاسفانه در ردیف‌های بودجه و قانون برنامه ششم توجهی به این سازمان نشده است، متاسفانه ساختار این سازمان هم علی رغم مصوبه قانونی هنوز شکل نگرفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه دولت توجهی به تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل ندارد، تصریح کرد: تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل قطعا از هرج و مرج های پیش آمده در سواحل می‌کاهد، این سازمان به خصوص در سواحل شمال کشور که بخشی از آن مورد تعرض‌های غیرقانونی قرار گرفته است موثر خواهد بود.

کوچکی‌نژاد افزود: اکثر سواحل شمال کشور تصرف شده و به ویلا و مجتمع‌هایی برای مدیران دولتی تبدیل شده است، این اقدامات تصرف به پول بیت‌المال است بنابراین نیازمند ساماندهی خاص وموثر است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه تشکیل سازمان عمران دریا و ساحل تحول سواحل کشور را موجب می‌شود، گفت: مجمع نمایندگان استان گیلان این موضوع را پیگیری خواهد کرد زیرا مصوبه قانونی مجلس باید اجرا شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet