هدر موبایل
1395/12/10 12:52:33
سرویس فرهنگی
کاتب با تبریک دریافت جایزه اسکار 2017 ؛

اصغر فرهادی نشان داد هر فردی در هر جایگاهی می‌تواند از منافع ملی دفاع کند

عضو هیئت رئیسه مجلس معتقد است بیشتر از کسب جایزه اسکار، موضع‌گیری شفاف و رویکرد هوشمندانه فرهادی بعنوان نمادی از جامعه هنری و فرهنگی ایران قابل دفاع و حائز اهمیت است.
اصغر فرهادی نشان داد هر فردی در هر جایگاهی می‌تواند از منافع ملی دفاع کند عضو هیئت رئیسه مجلس معتقد است بیشتر از کسب جایزه اسکار، موضع‌گیری شفاف و رویکرد هوشمندانه فرهادی بعنوان نمادی از جامعه هنری و فرهنگی ایران قابل دفاع و حائز اهمیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/201611101807293033.jpg اصغر,فرهادی,نشان,داد,هر,فردی,در,هر,جایگاهی,می‌تواند,از,منافع,ملی,دفاع,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا کاتب با تبریک به اهالی سینما و هنرمندان بویژه اصغر فرهادی برای کسب جایزه اسکار اظهار داشت: آنچه بیشتر از کسب جایزه برای ملت ایران قابل دفاع و حائز اهمیت است، موضع‌گیری شفاف و رویکرد هوشمندانه شخص فرهادی بعنوان نمادی از جامعه هنری و فرهنگی ایران در قبال سیاست‌های بی‌قاعده و سخنان هجو رئیس جدید دولت ایالات متحده امریکا است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: فرهنگ و هنر ایران زمین با تاریخ چندهزار ساله خود آنچنان غنی و ارزشمند است که همواره در جهان خارج مورد تحسین و اقبال متفکرین و روشنفکران متعهد و قائل به ارزش‌های انسانی قرار گرفته و مایه مباهات و فخر ملت بزرگ ایران زمین است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: اصغر فرهادی ثابت نمود که همه می‌توانند در جایگاه خود و با همان توان و ابزاری که در دست دارند از منافع ملی و حقوق حقه خود شرافتمندانه دفاع نموده و پیام خود را به گوش جهانیان برسانند؛ باید با گسترش دیپلماسی فرهنگی و بهره‌مندی از ظرفیت بزرگ فرهنگ وهنر در بازتاب پیام ملت ایران و شناخت جهانیان از تمدن کهن بتوان فرصت‌های جدیدی را در گفتمان  بین‌المللی خلق کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن ابراز امیدواری از رخ دادن پیوسته موفقیت‌هایی از این دست برای ساحت هنر، کسب این جایزه را به تمامی اهالی فرهنگ و هنر ایران  تبریک گفته و برای اصغر فرهادی آرزوی توفیق و کسب موفقیت‌های بیشتر نمود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet