هدر موبایل
1395/12/11 07:35:00
سرویس فرهنگی
پزشکیان در گفت‌وگو با خانه ملت:

تصمیم اصغر فرهادی تاثیرگذارتر از هر اقدام دیگری در واکنش به رویکرد رئیس جمهور امریکا بود

نایب رئیس مجلس، اقدام اصغر فرهادی را تاثیرگذارتر از هر کار دیگری در واکنش به تصمیم رئیس جمهور امریکا توصیف کرد.
تصمیم اصغر فرهادی تاثیرگذارتر از هر اقدام دیگری در واکنش به رویکرد رئیس جمهور امریکا بود نایب رئیس مجلس، اقدام اصغر فرهادی را تاثیرگذارتر از هر کار دیگری در واکنش به تصمیم رئیس جمهور امریکا توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/117779.jpg تصمیم,اصغر,فرهادی,تاثیرگذارتر,از,هر,اقدام,دیگری,در,واکنش,به,رویکرد,رئیس,جمهور,امریکا,بود Icana

مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تبریک دریافت جایزه اسکار 2017 برای فیلم "فروشنده" به "اصغر فرهادی"، گفت: علی‌رغم وجود سلایق مختلف نسبت به اصغر فرهادی یا فیلم فروشنده، این موضوع که او و تیم همراهش در مراسم اسکار 2017 حاضر نشدند بسیار حائز اهمیت است و به خوبی نشان داد که تصمیم رئیس جمهور امریکا در زمینه ممنوعیت ورود ایرانیان به امریکا توهین به انسانیت است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیام فرهادی و کار بزرگ وی در تمام دنیا مطرح شده و رویکرد رئیس جمهور امریکا را زیر سوال برد؛ در حقیقت نفوذ و تاثیر این کار بسیار بیشتر از اقدامات داخلی است.

وی یادآور شد: عدم حضور فرهادی و پیام وی در این مراسم نشان می‌دهد اگر هنر به درستی در جای خود استفاده شود می‌تواند در دنیا تاثیرگذار باشد.

پزشکیان گفت: کار اصغر فرهادی تاثیرگذارتر از اقدام فعالان و رسانه‌های داخلی در واکنش به تصمیم رئیس جمهور امریکا بود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی‌توجهی صداوسیما نسبت به دریافت جایزه اسکار اصغر فرهادی، گفت: به نظر می‌رسد رسانه ملی یا ارزش این امر را درک نکرده یا نمی‌خواهد که این موضوع به دلیل تاثیرگذاری‌اش پررنگ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet