هدر موبایل
1388/03/24 11:22:00
سرویس صحن

4 عضو دولت به عضویت شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی درآمدند

**با مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی وزرای راه و ترابری، جهاد کشاورزی، صنایع و معادن و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به عضویت شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی درآمدند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه با  اصلاح ماده 117 تنفیذی قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، موضوع ماده  36 قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب سال 83 موافقت کردند.

براساس اصلاحیه صورت گرفته وزارتخانه‌های راه و ترابری، جهاد کشاورزی، صنایع و معادن و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به اعضای شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی اضافه شدند.

براساس این مصوبه سه نماینده از کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه، نمایندگانی از کمیسیون صنایع و معادن و کشاورزی نیز به عنوان ناظر در جلسات شورای عالی توسعه صادرات غیر نفتی شرکت می‌کنند.

این در حالی است که اعضای کمیسیون اقتصادی تصویب این لایحه را به دلیل آن که این شورا ادغام شده و همچنین یک سال بیشتر از مدت برنامه چهارم باقی نمانده ضروری ندانسته و آن را  رد کرده بودند اما نمایندگان با رد موافقت نکرده و به اصل آن رای مثبت دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet