ایام محرم 1398
1388/03/24 13:03:00
سرویس صحن

قدردانی نمایندگان مجلس از حضور مردم در حماسه 22 خرداد

**۲۲۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور پرشور مردم در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، متن بیتنیه نمایندگان که در پایان جلسه علنی روز یکشنبه توسط "حسن غفوری‌فرد" عضو هیات رییسه مجلس  قرائت شد به این شرح است:

ملت قهرمان ایران برگ دیگری بر دفتر زرین انقلاب اسلامی افزودند و روز 22 خرداد ماه 88 را به صحنه ماندگار عزت و اقتدار نظام و پیروزی آرمان‌های (قدس سره)، رهبری و انقلاب تبدیل نمودند.

با الهام از پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی، باید اذعان نمود مشارکت بیش از 80 درصدی مردم و رای 24 میلیونی به رییس جمهور منتخب یک جشن واقعی است که با استوارسازی مردم سالاری دینی به مثابه رکن اصلی انقلاب اسلامی، وحدت ملت و دولت و پیوند تفکیک‌ناپذیر اسلام و جامعه یعنی دین و سیاست را متجلی ساخت.

نمایندگان مردم آگاه، شجاع و متعهد ایران در مجلس شورای اسلامی به حول و قوت الهی با حمایت از رییس جمهور منتخب ملت، برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد برای تبدیل دهه چهارم انقلاب به دهه پیشرفت و عدالت از تمام ظرفیت و توان خود بهره خواهند جست.

با عرض تبریک به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و آحاد ملت عزیز و شکر و سپاس از تمامی دست‌اندرکاران خلق این حماسه بزرگ به ویژه نامزدهای معزز و هواداران محترم آنان، از مردم هوشمند، جوانان برومند، احزاب و جریان‌های سیاسی و چهره‌های برجسته و خدوم انقلاب انتظار داریم این پیروزی بزرگ را سپاس داشته و با درایت و هوشمندی که همیشه در مقاطع حساس از تاریخ انقلاب به نمایش گذارده‌اند اجازه ندهند دشمنان و بدخواهان شیرینی این رویداد را در کام ملت تلخ نمایند و با حراست از این دستاورد عظیم و گران زمینه افزایش عزت و اقتدار ملی را فراهم آورند.

 در پایان از همگان انتظار می‌رود به رای مردم تمکین نموده و قانون را پاس دارند.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet