هدر موبایل
1395/12/14 15:01:15
سرویس دیگر رسانه‌ها_

ستاد انتخابات کشور از امروز آغاز به کار می‌کند

ستاد انتخابات کشور امروز رسماً با حضور وزیر کشور آغاز به کار می‌کند.
ستاد انتخابات کشور از امروز آغاز به کار می‌کند ستاد انتخابات کشور امروز رسماً با حضور وزیر کشور آغاز به کار می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201602102723610191.jpg ستاد,انتخابات,کشور,از,امروز,آغاز,به,کار,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ستاد انتخابات کشور برای دوزادهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری‌، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و اولین میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی عصر امروز طی مراسمی با حضور وزیر کشور آغاز به کار می‌کند.

در این مراسم تمامی اعضای ستاد انتخابات کشور نیز حضور خواهند داشت.

به گزارش تسنیم، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ 29 اردیبهشت‌ماه 96 برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش، طبق جدول زمان‌بندی انتخابات، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از 22 تا 26 فروردین سال آینده به مدت 5 روز انجام می‌شود.

ثبت‌نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از 30 اسفند امسال آغاز و تا 6 فروردین سال آینده به مدت یک هفته ادامه دارد.

مهلت تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری از 8 اردیبهشت آغاز و تا 27 اردیبهشت 96 ادامه دارد؛ همچنین مهلت تبلیغات انتخابات شوراها نیز یک هفته از 21 تا 27 اردیبهشت 96 است.

به گزارش تسنیم، انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس نیز در چهار حوزه انتخابیه شامل اهر و هریس در آذربایجان شرقی، بندرلنگه، پارسیان و بستک در هرمزگان، مراغه و عجب‌شیر در استان آذربایجان‌شرقی و اصفهان برگزار خواهد شد و نام‌نویسی برای این انتخابات نیز امروز به پایان می‌رسد و مهلت تبلیغات این انتخابات به مدت یک هفته از 21 تا 27 اردیبهشت آینده است.

انتهای پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet