هدر موبایل
1395/12/16 12:07:48
سرویس اقتصادی
سیده فاطمه ذوالقدر:

فروش اجناس بی کیفیت خارجی در نمایشگاه ها به اقتصاد و حمایت از تولید ملی ضربه می زند

نماینده مردم تهران،ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس درمجلس گفت: برپایی نمایشگاه های بهاره می تواند کمک و فرصت بسیار مناسبی برای اقشار متوسط جامعه که قدرت خرید پایین تری دارند باشد.
فروش اجناس بی کیفیت خارجی در نمایشگاه ها به اقتصاد و حمایت از تولید ملی ضربه می زند نماینده مردم تهران،ری شمیرانات اسلامشهر و پردیس درمجلس گفت: برپایی نمایشگاه های بهاره می تواند کمک و فرصت بسیار مناسبی برای اقشار متوسط جامعه که قدرت خرید پایین تری دارند باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608103545118620.jpg فروش,اجناس,بی,کیفیت,خارجی,در,نمایشگاه,ها,به,اقتصاد,و,حمایت,از,تولید,ملی,ضربه,می,زند Icana

سیده فاطمه ذوالقدر درگفتگو باخبرگزاری خانه ملت درخصوص فروش کالاهای بیکیفیت و خارجی درنمایشگاه های بهاره،گفت:برپای نمایشگاه های بهاره می تواند کمک و فرصت بسیارمناسبی برای اقشار متوسط جامعه که قدرت خرید پایین تری دارند باشد،ولی باید در این نمایشگاه ها کالاها و تولیدات با کیفیت داخلی ارائه و عرضه شود.

عضو کمیسیون فرهنگی درمجلس با تاکید براینکه نباید اجازه داد که در این نمایشگاه های داخلی،کالاها و اجناس بی کیفیت تولید خارجی به فروش برسد، گفت:فروش اجناس بی کیفیت خارجی به اقتصاد و حمایت از تولید ملی ضربه وارد می کند.

وی با بیان اینکه باید نظارت بسیار دقیق و کاملی بر کیفیت و قیمت های این اجناس صورت بگیرد و بر اساس توافقات صورت گرفته اجناس با قیمت و کیفیت مناسب به فروش برسد،تصریح کرد:با افزایش تقاضا در روزهای پایانی سال،‌متاسفانه در فروشگاه های بهاره نیز شاهد گران فروشی هستیم، که برای مهار قیمت ها باید نظارت گسترده ای بر بازار حاکم شود.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر وپردیس درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه البته باید هم مدت زمانی برای این نمایشگاه ها در نظرگرفت،هم بر تولید ملی و فروش اجناس با کیفیت در این نمایشگاه ها تاکید شود،‌افزود:باید شرایط به گونه ای باشد که دیگر کسبه و مغازه دارها نیز فرصت فروش اجناس خود را داشته باشند و بتوانند از فرصت فروش آخر سال بهره مند شوند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet