هدر موبایل
1395/12/16 16:19:48
سرویس اقتصادی
انارکی محمدی خبر داد:

معاملات شفاف پسته با عرضه محصول در بورس کالا/ بزودی تالار بورس خرید و فروش پسته در رفسنجان راه اندازی می شود

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: معاملات پسته در بورس کالا زمینه قیمت گذاری و فروش شفاف محصول پسته را فراهم می کند.
معاملات شفاف پسته با عرضه محصول در بورس کالا/ بزودی تالار بورس خرید و فروش پسته در رفسنجان راه اندازی می شود عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: معاملات پسته در بورس کالا زمینه قیمت گذاری و فروش شفاف محصول پسته را فراهم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612101050220900.jpg معاملات,شفاف,پسته,با,عرضه,محصول,در,بورس,کالا/,بزودی,تالار,بورس,خرید,و,فروش,پسته,در,رفسنجان,راه,اندازی,می,شود Icana

احمد انارکی محمدی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره معاملات پسته در بورس کالای ایران گفت:انجام معاملات پسته در بورس کالا  تحول بزرگی را در زمینه فروش این محصول به وجود می آورد.

نماینده مردم رفسنجان درمجلس شورای اسلامی،ادامه داد:ارتقای تجارت پسته به عنوان یک محصول صادراتی،می تواند نقش مهمی در ارزآوری برای کشور داشته باشد.

بزودی؛افتتاح تالار بورس کالا برای خرید و فروش پسته در رفسنجان

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:هماهنگی انجام شده بین شرکت تعاونی پسته رفسنجان و بورس کالا می تواند تحول بزرگی را در زمینه معاملات پسته فراهم کند که البته انجام این مهم به سود کشاورزان نیز است.

انارکی محمدی ادامه داد: معاملات پسته در بورس کالا زمینه قیمت گذرای و فروش شفاف محصول پسته را فراهم می کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: تالار بورس کالا برای خرید و فروش پسته با همکاری شرکت تعاونی پسته رفسنجان بزودی در رفسنجان به صورت رسمی افتتاح می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet