خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/03/24 11:43:00
سرویس صحن

دلخوش در خصوص انجام امور اجرایی نمایندگان تذکر داد

**نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مسوولیت و اختیار کلیه امور اجرایی مجلس که بر عهده رییس مجلس است، تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت،  "سیدکاظم دلخوش" گفت:‌ تمام تلاش مجلس در اصلاح آیین‌نامه این بود که بتواند کارها و وظایف را تفکیک کند.

وی افزود: ما در اصلاح آیین‌نامه مسوولیت و اختیارات اجرایی را به عهده رییس مجلس گذاشتیم و مسوولیت هیات رییسه و کارپردازان تقریبا سبک شده است به این بهانه که امور اجرایی نمایندگان در مجلس به درستی انجام ‌شود.

نماینده صومعه سرا گفت: با توجه به این‌که جایگاه یک نماینده در حد وزیر است ولی متاسفانه در مجلس شورای اسلامی بعد از این که این آیین‌نامه جدید نوشته شد در روال اداری از موتور پول گرفته تا سایر بخش‌ها تبعیض‌هایی مشاهده می‌شود که مورد به مورد اگر نیاز باشد خارج از تریبون عرض می‌کنم.

دلخوش افزود: دستور رسیدگی دهید  در غیر این صورت تلاش می‌کنیم اصلاحیه بزنیم و این وظایف به خود هیات رییسه و کارپردازان برگردد. 

وی ضمن بیان این مطلب که  بنده در حوزه انتخابیه‌ام مشکلاتی در محدوده‌ کارهای اجرایی خود دارم گفت:‌ سیستم اجرایی و دستگاه اداری در داخل مجلس به وظیفه خود در ارتباط با من نماینده عمل نمی‌کند.

 باهنر که اداره جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به دلخوش گفت: ما حتما رسیدگی می‌کنیم و این‌ها مشکلاتی نیست که قابل حل نباشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet