هدر موبایل
1395/12/17 13:56:43
سرویس سیاسی
طباطبایی نژاد:

اروپا به دنبال مین‌گذاری اقتصادی و سیاسی در سوریه است

نماینده مردم اردستان در مجلس با ابراز بدبینی به نیت برگزاری نشست اتحادیه اروپایی درباره جنگ سوریه گفت: اروپا با ژست صلح طلبی و جمع آوری کمک مالی دنبال مین گذاری اقتصادی و سیاسی در سوریه است تا در آینده این کشور سهم خود را مطالبه کند.
اروپا به دنبال مین‌گذاری اقتصادی و سیاسی در سوریه است نماینده مردم اردستان در مجلس با ابراز بدبینی به نیت برگزاری نشست اتحادیه اروپایی درباره جنگ سوریه گفت: اروپا با ژست صلح طلبی و جمع آوری کمک مالی دنبال مین گذاری اقتصادی و سیاسی در سوریه است تا در آینده این کشور سهم خود را مطالبه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701103016335552.jpg اروپا,به,دنبال,مین‌گذاری,اقتصادی,و,سیاسی,در,سوریه,است Icana

سید صادق طباطبایی نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: کشورهای اروپایی از اصلی ترین بانیان جنگ سوریه و ایجاد تروریست های تکفیری داعش هستند.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه کشورهای اروپایی که زخم خورده داعش هستند به رویه گذشته خود ادامه می دهند و همین عامل باعث ادامه جنگ سوریه شده است.

وی در ادامه گفت: اگر کشورهای اروپایی در جنگ سوریه با اعراب مرتجع و ترکیه همراه نمی شدند قطعا امروز جنگ سوریه پایان یافته بود و تروریست های تکفیری داعش هم ایجاد نمی شدند.

طباطبایی نژاد تصریح کرد: تنها راه نجات سوریه و شکست تروریست های تکفیری مذاکرات سیاسی براساس پیشنهادات ایران است که حقوق همه گروه ها حفظ می شود.

وی با انتقاد از نگاه غربی ها به خاورمیانه گفت: کشورهایی نظیر بریتانیا ، فرانسه و آمریکا همچنان نگاه استعماری به خاورمیانه دارند اما جمهوری اسلامی هویت طلبی مردم منطقه را زنده کرده است و آنها اجازه استعمارگری ندارند.

این نماینده مجلس دهم با بیان این که نیت اتحادیه اروپایی در برگزاری نشست درباره سوریه و جمع آوری کمک مالی اقدامی مشکوک است ،گفت: وی خاطرنشان کرد: اروپا دنبال مین گذاری اقتصادی و سیاسی در سوریه است تا در آینده این کشور سهم خود را مطالبه کند.

وی تاکید کرد: کشورهای غربی همچنان امیدوارند که جنگ سوریه ادامه پیدا کند و خواهان تنش های سریالی در خاورمیانه هستند.

طباطبایی نژاد گفت: ائتلاف متحدین دمشق که تا امروز توانسته ضربات کشنده ای به تروریست های تکفیری و معارضین وارد کند در آینده این کشور نیز اجازه نمی دهد غربی ها راهبرداستعماری خود را ادامه دهند./

پایان پیام

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet