شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/03/24 12:54:00
سرویس صحن

اعلام وصول سوالات 42 نماینده از 4 وزیر

**سوالات ۴۲ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از وزرای صنایع و معادن، ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت و فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام وصول شد.

"جاسم ساعدی" عضو هیئت رئیسه مجلس  پیش از پایان جلسه علنی امروز موارد اعلام وصولی وصول سوال 15 نفر از نمایندگان مجلس از وزیر صنایع و معادن در خصوص اقدامات این وزارتخانه در راستای اجرایی نمودن اصل 44 قانون اساسی، سوال مؤید حسینی صدر نماینده خوی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ضوابط حمایت از فیلم‌های سینمایی و پرداخت یارانه به آنها و سوال دیگر وی از این وزیر در خصوص علت طولانی بودن اخذ مجوز فعالیت یک هفته نامه یا روزنامه بعد از تعطیلی آن را اعلام کرد.

همچنین سوال 18 نفر از نمایندگان از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص دلیل توقیف هفته‌نامه شهروند امروز از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات و سوال 8 نفر از نمایندگان مجلس از وزیر نفت در خصوص علت عرضه نامناسب قیر در کشور از دیگر موارد اعلام وصولی امروز بود.

سوال نادر قاضی‌پور از وزیر ارتباطات در خصوص علت واگذاری اپراتور سوم مخابرات به شرکت اتصالات امارات متحده نیز اعلام وصول شد.

همچنین انصراف "سید‌جواد زمانی" نماینده کنگاور از طر ح سؤال خود از وزیر نیرو در خصوص احداث سدهای کبوتر لانه به دلیل رفع مشکل آن اعلاام شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet