شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/03/24 15:50:00
سرویس صحن

ادیانی راد: ملت ایران با حفظ جوهره اسلامیت پرچم تکریم جمهوریت نظام را برافراشتند

**نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت بزرگ ایران در یک فضای دموکراتیک با حفظ جوهره اسلامیت پرچم تکریم جمهوریت نظام را بر پایه رفتار دموکراسی برافراشتند.

"علی ادیانی راد" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه خلق حماسه بی نظیر مردم با حضور 85 درصدی و تخصیص رای 24 میلیونی به رییس جمهور منتخب را مرهون هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب و کیاست و هوشمندی ملت دانست.

وی تاکید کرد: حضور شگفت انگیز ملت فهیم و متدین ایران در انتخابات 22 خرداد 88 نشانه تفضلات الهی و هدایت معنوی ارواح پاک شهدا و امام شهیدان است.

ادیانی راد با بیان اینکه این پیروزی از آن نظام، رهبری، انقلاب، امام(ره) ، شهدا و مردم است، تصریح کرد: امیدوارم رییس جمهور محترم با استفاده از تجارب دوره اول ریاست جمهوری خود و بهره وری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور در راستای تحقق خواسته‌های ملت و رهنمودهای امام(ره) و رهبری گام بردارد.

نماینده مردم قائم‌شهر همچنین ضمن تبریک میلاد مبارک فاطمه زهرا(س) و سالروز تولد رهبرکبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: خرسندیم که در آستانه سالروز میلاد آن امام عزیز ملت بزرگ ایران در سایه سار انقلاب اسلامی رشیدیت و فرهیختگی خود را در عرصه دموکراسی به نمایش گذاشتند. وی تاکید کرد: در یک فضای دموکراتیک با حفظ جوهره اسلامیت پرچم تکریم جمهوریت نظام را بر پایه رفتار دموکراسی برافراشتند.

ادیانی ‌راد با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، اظهارداشت: با توجه به این پیام، انتظار می‌رود شخصیت‌های حقیقی و حقوقی کشور‌، احزاب و هواداران محترم کاندیداها از ورود به مباحث تفرقه انگیز و گفتارها و رفتارهای انحرافی پرهیز کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet